Description

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się instytucją finansową świadczącą usługi doradztwa finansowego dla Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kasowych Stefczyk Finanse.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
OPIEKUN FINANSOWY
Miejsce pracy: Zakopane
Numer referencyjny: OF/44/04/2014

Zadania:
- pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
- dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
- aktywna sprzedaż produktów finansowych
- udział w akcjach marketingowych
- sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży finansowej
- znajomość pakietu MS Office
- entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres agata.maj@tzskokska.pl (w tytule maila proszę podać sam numer referencyjny ogłoszenia: OF/44/04/2014)

Aplikacja na ogłoszenie oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Stefczyk Finanse zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Contact

Agata Maj
603 766 699
Zakopane
Send an Email
nopic

Partnerzy

akademia pilkarska cz d nkp podhale
podhalanska sekcja akrobatyczna wytwornia wyobrazni
meteo

jump planet maciej gebacz
podhalanska sekcja akrobatyczna starostwo powiatowe nt

Galeria

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

  Kontakt | Polityka prywatności