Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor 4. marca. W najpiękniejszych ariach operetkowych i operowych – Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy. Wkrótce – podwójna wejściówka do wygrania!

Reklama

Społeczeństwo

4. marca. W najpiękniejszych ariach operetkowych i operowych – Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy. Wkrótce – podwójna wejściówka do wygrania!

odesszap171
odesszap172
odessazap3317

NOWY TARG. 4. marca czeka nas fantastyczny, przebogaty muzyczny spektakl. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpią soliści Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy, orkiestra, balet oraz chór. Będzie to niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć. Dla Czytelników będziemy mieć do wygrania podwójną wejściówkę na ten koncert. Szczegóły konkursu - wkrótce.

Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych.

Podczas trasy koncertowej artystów, których będziemy mieli okazję gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu.

Sprzedaż biletów online: www.kupbilecik.pl lub rezerwacja w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu pod numerem 18 266 32 41. Bilet w cenie 100 złotych. Serdecznie zapraszamy 4. marca o godzinie 16.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Goście z Odessy

Fot. archiwum Organizatorów

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama