Podhale Region

Środa, 17 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 16 Sty 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Na pograniczu kultur w Jabłonce

Reklama

Społeczeństwo

Na pograniczu kultur w Jabłonce

JAN 2598
JAN 2546

JABŁONKA. XXVI Orawskie Lato w tym roku trwa aż trzy dni. W ramach imprezy odbył się II Międzynarodowy Festiwal "Na pograniczu kultur w Jabłonce na Orawie":

Na scenie prezentowały się liczne zespoły. Wystąpiły kolejno: zespół regionalny "Małolipnicanie" z Lipnicy Małej, zespół „Nad Wolbórką" z Wolborza, kapela ”Ziemia Suska" z Suchej Beskidzkiej, a także studencki zespół góralski ”Skalni" z Krakowa. Prezentował się też zespół Tibor Németh" z Nagymányok na Węgrzech, Nebeská muzika" z Terchovej na Słowacji oraz zespół folkowo-etniczny „Kałe Bała". A wieczorem była zabawa taneczna.

 Tutaj zdjęcia - fot. Jan Ciepliński

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama