Podhale Region

Czwartek, 27 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Festyn w Harkabuzie

Reklama

Społeczeństwo

Festyn w Harkabuzie

DSCN5176 wynik
DSCN5186 wynik
DSCN5198 wynik
DSCN5204 wynik
DSCN5210 wynik
DSCN5218 wynik

GMINA RABA WYŻNA. Stowarzyszenie „Czarna Orawa” zorganizowało Festyn Rodzinny. Odbył się on w niedzielę 2 lipca przy remizie OSP w Harkabuzie.

Tradycyjnie już zgromadził całe rodziny przy wspólnej, wyśmienitej zabawie. W programie można było znaleźć takie atrakcje jak: wybory Miss Wsi, kabaret „Chrząszcz w trzcinie”, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, domowe Spa, warsztaty oraz wiele innych atrakcji. Niedzielne popołudnie, zarówno dzieciom jak i dorosłym, upłynęło bardzo szybko w miłej, niezapomnianej atmosferze. Festyn został zorganizowany ze środków pochodzących z Urzędu Gminy Raba Wyżna, Gminnego Ośrodka Kultury w Rabie Wyżnej oraz Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raby i Czarnej Orawy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama