Podhale Region

Środa, 18 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Natalia Rubiś - Krzeszowiak i Krystian Krzeszowiak w Rabie Wyżnej

Reklama

Społeczeństwo

Natalia Rubiś - Krzeszowiak i Krystian Krzeszowiak w Rabie Wyżnej

phoca thumb l wieczor lokalnych wzruszen 45
phoca thumb l wieczor lokalnych wzruszen 54
phoca thumb l wieczor lokalnych wzruszen 26

RABA WYŻNA. Znakomity koncert sopranistki rodem z Raby Wyżnej Natalii Rubiś-Krzeszowiak i jej męża Krystiana Krzeszowiaka, światowej sławy tenora oczarował wręcz licznie zgromadzoną publiczność. Duetowi towarzyszyła Salonowa Orkiestra Camerata pod dyrekcją Wiesława Murzańskiego.

Operowe sławy wykonały najpiękniejsze arie oraz duety miłosne pełne emocji związanych z miłością, radością, zazdrością oraz innymi ludzkimi namiętnościami.
atalia Rubiś-Krzeszowiak i Krystian Krzeszowiak śpiewają w kraju i za granicą. Na Sylwestra i w Nowy Rok Natalia wraz z Krystianem zaśpiewają razem z Małgorzatą Walewską i Ewą Vesin w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama