Podhale Region

Wtorek, 17 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor „Szaflarzańskie Kolędowanie” z charytatywnym celem na rzecz Pauliny

Reklama

Społeczeństwo

„Szaflarzańskie Kolędowanie” z charytatywnym celem na rzecz Pauliny

DSC07946

Pod patronatem medialnym Podhale Region. SZAFLARY. „Szaflarzańskie Kolędowanie” z charytatywnym celem na rzecz Pauliny, uczennicy z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach, chorej na mukowiscydozę zostało zorganizowane w kościele p.w. św. Andrzeja już po raz kolejny.

Uczestniczyli w nim licznie mieszkańcy gminy, wspierając dobroczynną inicjatywę. Na początek wystąpiły już tradycyjnie gościnnie „Milusioki”, zespół działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowym Targu pod kierownictwem Renaty Knap, a potem liczne zespoły z terenu gminy.

- Moi kochani jak tak was słucham to mi się przypomina taka bardzo stara pieśń oazowa, z czasu jak ja byłem taki jak te nasze małe dzieci, której refren brzmi : „Oto jest dzień, który dał nam P”. Myślę, że to niedzielne popołudnie dał nam Pan. Jest ono szczególnym darem – mówił ks. Kazimierz Duraj, proboszcz parafii p.w. św. Andrzeja. Podkreślił, że bardzo go cieszy, że w wydarzeniu bierze tak wiele zespołów od tych najmłodszych aż do chóru parafialnego. - Cieszę się i dziękuję za każdy z tych zespołów, że pozwoliły nam na takie popołudnie nasycone Bożą Miłością., bo przecież cała tajemnica Bożego Narodzenia to jest miłość Boga do nas.

Fot. Beata Szkaradzińska Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama