Podhale Region

Wtorek, 23 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Razem możemy wygrać 50 tysięcy zł dla miasta - przez projekt „Nowy Targ – animowane historie”

Reklama

Społeczeństwo

Razem możemy wygrać 50 tysięcy zł dla miasta - przez projekt „Nowy Targ – animowane historie”

AM7

NOWY TARG. Dobrze już znana z wielu filmowych akcji Anna Jagoda Mrożek (Studio Filmowe Effata Anima) została zakwalifikowana przez jury programu grantowego Lechstarter do etapu finałowego, czyli głosowania internautów. Jej projekt nosi nazwę „NOWY TARG – ANIMOWANE HSTORIE” i ma szanse zjednoczyć mieszkańców w kreatywnym działaniu.

Czym jest Lechstarter? To program grantowy umożliwiający realizację pomysłów na pozytywne zmiany w polskich miastach. Dzięki niemu wizje najbliższej okolicy mogą stać się rzeczywistością. Na realizację najciekawszych pomysłów czeka aż 1. 000 000 zł!

„NOWY TARG – ANIMOWANE HSTORIE” to projekt zupełnie nowy, który – choć związany ze sztuką filmu animowanego – po raz pierwszy skierowany jest do dorosłych. Najrozmaitsze historie - te prawdziwe i fikcyjne, ulepione z plasteliny, wycięte z gazety, kolorowego papieru, albo też narysowane - powstaną na warsztatach animacji poklatkowej prowadzonych przez Annę Jagodę Mrożek. Jest to wyjątkowa szansa dla dorosłych, ponieważ będą mogli wcielić się w rolę reżyserów, scenarzystów, operatorów i animatorów – dzięki głosowaniu ogólnopolskiej społeczności już w maju taki scenariusz może stać się faktem.

Animowany projekt dla dorosłych bierze udział w programie Lechstarter w kategorii AKADEMIA GRANTÓW i walczy z 11 innymi projektami o 50 tys. złotych na realizację.

Każdy mieszkaniec Polski może codziennie oddać po jednym głosie na projekt „NOWY TARG – ANIMOWANE HISTORIE”. Głosowanie internautów trwa do 17.05.2018 do godziny 23:59 na stronie:

https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0310-FD5E2E


Pomysłodawczyni projektu – Anna Jagoda Mrożek – na bieżąco będzie udostępniała informacje na Facebooku Studia Filmowego Effata Anima:

https://www.facebook.com/effataanima/

- a także profilu Instagram

https://www.instagram.com/effata_anima/

Pierwszy etap, czyli uznanie jury projekt ma już za sobą, teraz czas na wsparcie społeczności. Często o zwycięstwie w programie decydują pojedyncze głosy, dlatego liczy się każde wsparcie! Sumienność i codzienne głosowanie mogą sprawić, że Nowy Targ będzie miał swoje animowane bajki dla dorosłych!

Ania i jej animacyjny projekt

Fot. z archiwum Anny Mrożek

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama