Podhale Region

Wtorek, 22 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Animacyjno-historyczna inicjatywa. Pomóżmy zdobyć grant!

Reklama

Społeczeństwo

Animacyjno-historyczna inicjatywa. Pomóżmy zdobyć grant!

aniagrant1
aniagrant2
aniagrant3

NOWY TARG. Anna Jagoda Mrożek jako Studio Filmowe Effata Anima wraz z przyjaciółmi ma pomysł, jak pozytywnie zmienić nasze miasto. Powstał projekt warsztatów filmu animowanego dla dorosłych, który walczy o grant programu LECHSTARTER. Obecnie w rankingu NOWY TARG znajduje się na 4 miejscu, a o 50 tys. złotych walczy 11 projektów. Potrzebne są głosy, by pomysł się ziścił.

Głosuj na: NOWY TARG - ANIMOWANE HISTORIE w kategorii AKADEMIA GRANTÓW i pomóż zdobyć fundusze na jego realizację. Głosujemy codziennie do 17. maja. Jest już aktywna opcja łatwego głosowania za pośrednictwem Facebooka, ale można również poprzez adres mailowy.

Link do głosowania:

https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0310-FD5E2E

A oto idea zgłoszonego projektu:

Pamiętasz czasy, kiedy na nowotarskim rynku odbywał się jarmark, a w miejscu kina była synagoga? Jesteś świadkiem nowych inwestycji oraz zmieniającej się zabudowy miasta? Dołącz do projektu "Nowy Targ wczoraj i dziś" i opowiedz nam swoją historię, zamieniając ją na warsztatach w film animowany. Jest to niesamowita okazja, aby mieszkańcy Nowego Targu podzielili się swoimi historiami z szerszą publicznością, zdobyli doświadczenie w różnych dziedzinach plastycznych, a przy tym doskonale się bawili. Animacja jest fascynującym dziełem dla widza w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama