Podhale Region

Piątek, 22 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 21 Cze 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor HYR z Szaflar tryumfuje w Krakowie

Reklama

Społeczeństwo

HYR z Szaflar tryumfuje w Krakowie

HYR tryumfuje w Krakowie 1 wynik
HYR tryumfuje w Krakowie 3 wynik
HYR tryumfuje w Krakowie 2 wynik

SZAFLARY. Młodzieżowy zespół HYR z Szaflar zdobył I miejsce na IX konkursie piosenki anglojęzycznej „SINGING KIDS” w Krakowie.

W konkursie łącznie wzięło udział 162 młodych artystów (również spoza Małopolski) często ze znaczącymi już sukcesami muzycznymi. Przesłuchania trwały dwa dni (16 i 17 maja). Patronat Honorowy nad konkursem objęło British Council.

Zespół wokalno-instrumentalny „HYR” z Szaflar wystąpił w składzie Anna Kułach, Wiktoria Sąder, Jan Mrowca, Wojciech Mrowca (uczniowie Gimnazjum w Szaflarach) i zwyciężył w swojej kategorii. Instruktorem jest Piotr Urzędowski.
Podczas konkursu wystąpiły także solistki Zuzanna Jachymiak (uczennica SP Zaskale) i Martyna Luberda (uczennica SP Bór).

Wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów odbędą się 9 czerwca w Krakowie w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Reymonta 18 o godz. 14.30.

Protokół:
http://www.mdk-dh.krakow.pl/images/pdf/Singing-Kids_2018_Protokol.pdf

Opr. i fot.: Piotr Urzędowski instruktor

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama