Podhale Region

Piątek, 19 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Zakończenie lata na rokowo

Reklama

Społeczeństwo

Zakończenie lata na rokowo

JAN 8758

RABKA – ZDRÓJ. Rokowe Zakończenie Lata w mieście dzieci świata odbyło się, jak co roku w muszli koncertowej. W koncercie udział wzięły tłumy rabczan, gości z sąsiednich miejscowości i kuracjusze.

Na scenie jednego z piękniejszych amfiteatrów wystąpiły trzy zespoły. – Zaprezentowały się: LOST INDESYTI z Klikuszowej NOVVA z Krakowa oraz zespół SYSTEM KDM z Chabówki, który był pomysłodawcą i współorganizatorem koncertu – wyjaśnia Joanna Lelek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.

Podkreśla, że młodzieżowa publiczność bawiła się znakomicie nagradzając zespół KDM z Chabówki gromkimi brawami. Zespół kilkukrotnie bisował i otrzymał ponowne zaproszenie na koncert w amfiteatrze.

Fot. Jan Ciepliński Tutaj zdjęcia

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama