Podhale Region

Wtorek, 18 wrzesień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 18 Wrz 2018 2pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Blues w Rabce

Reklama

Społeczeństwo

Blues w Rabce

2018 intarg blues live 24
2018 intarg blues live 05
2018 intarg blues live 13
2018 intarg blues live 28
2018 intarg blues live 32
2018 intarg blues live 37
2018 intarg blues live 52

W rabczańskiej restauracji Wierchy w miniony piątek odbył się koncert zespołu iNTarg BLUES. Grupę tworzą nowotarżanie: Marcin Jagła, Oskar Rapacki, Tomek Zelek i Edek Wojtusiak.

Zespół wykonuje standardy bluesowe oraz kompozycje własne utrzymane w blues-rockowej stylistyce. Utwory zaprezentowane podczas piątkowego koncertu, w niecodziennych autorskich aranżacjach, przypadły słuchaczom do gustu. Wiele z nich muzycy wykonywali w towarzystwie licznej publiczności. Jeden z utworów zaśpiewał z zespołem przy aplauzie publiczności rabczanin Radek Kulpa. Dobra zabawa skończyła się tuż przed północą. Kolejne koncerty w Wierchach wkrótce.

T.Z.

Zdjęcia: Lucjan Kapera 
http://lk-foto.chabowka.net/

     

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama