Podhale Region

Sobota, 17 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 16 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor „Lalkarze” rozpoczęli sezon

Reklama

Społeczeństwo

„Lalkarze” rozpoczęli sezon

DSC01507
DSC01511

POWIAT NOWOTARSKI. Grupa Teatralna LALKARZE ze Spytkowic działająca pod patronatem Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu zainaugurowała sezon teatralny udziałem w Objazdowym Festiwalu Teatralnym Dilettante .


Festiwal w Lanckoronie był pierwszym etapem projektu organizowanego przez Małopolski Instytut Teatralny oraz Teatr Figur z Krakowa. W wydarzeniu wzięły udział cztery najlepsze, dziecięce zespoły teatralne z Krakowa, Wadowic, Żabna i Spytkowic. Trzy dni spotkań ze sztuką i magią teatru: spektakle, warsztaty, imprezy towarzyszące. Niezapomnianym przeżyciem był spektakl „Bracia polarnej zorzy” Tomasza Krzyżanowskiego i krakowskiego Teatru Figur oparty na legendach i baśniach Morza Bałtyckiego. Warto zobaczyć!

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama