Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Kultura i folklor Stabat Mater - dziś finałowy koncert

Reklama

Społeczeństwo

Stabat Mater - dziś finałowy koncert

JAN 5473

GMINA JABŁONKA. XXII Festiwal Piosenki Religijnej na Orawie "Stabat Mater” jak co roku odbywał się w Sali widowiskowej Orawskiego Centrum Kultury w Jabłonce. Przez dwa dni trwały przesłuchania uczestników.

Dziś będzie koncert finałowy. Poznany zwycięzców . Koncert Laureatów rozpocznie się o godzinie 15. Najpierw zagrają Trombity Haniaczyków, a potem jury ogłosi swój werdykt. Zostaną wręczone nagrody, a potem już będzie koncert. Gwiazdą tegoroczną Stabat Mater jest Teresa Mirga. Jej występ zaplanowano na godzinę 18.

Organizatorami Stabat Mater są: wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak, Orawskie Centrum Kultury, Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce, Orawska Biblioteka Publiczna w Jabłonce, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu i Parafia p.w. Przemienienia Pańskiego w Jabłonce.

 Tutaj zdjęcia -dzień pierwszy przesłuchań

Tutaj zdjęcia -dzień drugi przesłuchań

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama