pies na urlopieTURYSTYKA. "Pies na urlopie" to baza obiektów obiektów noclegowych i gastronomicznych oraz sklepów i aptek przyjmujących klientów z psami.

Inicjatywa utworzenia bazy obiektów akceptujących psy powstała z myślą o właścicielach psów, którzy chcieliby zabrać swoich pupilów ze sobą na urlop. Informacje takie zebrane w jednym miejscu stanowią niesamowite ułatwienie w planowaniu wspólnego wypoczynku. Posiadacze psów nierzadko rezygnują z urlopu bo ich towarzysz jest niemile widziany w miejscu do którego chcieliby się udać. Nierzadko psy są pozostawiane w miejscu docelowym, lub gdzieś po drodze bo na miejscu okazuje się, że obiekt nie akceptuje zwierząt. 

Obiekty polecane w bazie "Pies na urlopie" akceptują wszystkie psy bez ograniczenia na rasę, wielkość czy wygląd. Wszystkie zgłoszone obiekty otrzymują nalepkę na drzwi informującą odwiedzających obiekt o możliwość wejścia z psem oraz zostają zweryfikowane przez odwiedzających. Oczywiście psy nie mogą być agresywne czy uciążliwe dla otoczenia, a także muszą być zadbane i czyste.

Zachęcamy właścicieli obiektów noclegowych, gastronomicznych czy sklepów do zdecydowania się na akceptowanie zwierząt, tym bardziej, że Sanepid nie zabrania wprowadzania psów do miejsc gdzie sprzedawana jest żywność. Zakaz wprowadzania psów w Polsce jest po prostu zwyczajowo przyjęty. 

Dodanie oferty do bazy jest bezpłatne i nie wiążą się z tym żadne zobowiązania. Oferta darmowa zawiera:
– edytowalna treść ogłoszenia
– informacje adresowe
– link do strony
– udogodnienia
– lokalizację z podglądem na mapie

Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowych opcji. Szczegóły na stronie internetowej.