Podhale Region

Czwartek, 27 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Połączenie transgraniczne na Słowację

Reklama

Społeczeństwo

Połączenie transgraniczne na Słowację

tatry Kopiowanie

ZAKOPANE. Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie uruchomienia polsko-słowackich połączeń transgranicznych będzie w środę 5 lipca w Urzędzie Miasta. Intencją zainteresowanych samorządów jest uruchomienie cyklicznych połączeń autobusowych z południa Małopolski do słowackiego Kraju Preszowskiego i Żylińskiego.

List mają podpisać samorządy graniczące ze Słowacją oraz stolica Tatr i stolica Podhala. W jutrzejszym wydarzeniu wezmą udział: marszałek Jacek Krupa, Grzegorz Lipiec z zarządu województwa małopolskiego oraz przedstawiciele powiatów: tatrzańskiego i nowotarskiego, miast: Zakopane i Nowy Targ oraz gmin: Bukowina Tatrzańska, Czarny Dunajec, Jabłonka, Kościelisko, Lipnica Wielka i Nowy Targ.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama