Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Pogranicznicy i leśnicy wspólnie patrolują teren

Reklama

Społeczeństwo

Pogranicznicy i leśnicy wspólnie patrolują teren

17 118336 wynik

PODHALE. Leśnicy i straż graniczna z Zakopanego pełnią wspólne patrole na terenie nadleśnictwa Nowy Targ. Jest to możliwe dzięki zawartemu porozumieniu pomiędzy Karpackim Oddziałem Straży Granicznej w Nowym Sączu, a Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krakowie.

Porozumienie o współdziałaniu i wzajemnej współpracy pomiędzy Karpackim Oddziałem Straży Granicznej w Nowym Sączu, a Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krakowie zostało podpisane w siedzibie KaOSG w pierwszej połowie sierpnia.

To wówczas strony porozumienia zobowiązały się m.in. do wzajemnego przekazywania bieżących informacji, prowadzenia wspólnych działań w strefie nadgranicznej, wzajemnego udzielania pomocy na rzecz ochrony granicy państwowej oraz zabezpieczania surowców i produktów gospodarki leśnej, a także prowadzenia wspólnych szkoleń.

Treść porozumienia osobiście sygnowali Komendant KaOSG ppłk SG Stanisław Laciuga oraz Dyrektor RDLP w Krakowie Pan Jan Kosiorowski.

Na mocy porozumienia funkcjonariusze Wydziału Odwodowego (Reprezentacyjnego) KaOSG oraz funkcjonariusze z placówek SG w Tarnowie oraz Zakopanem, będą pełnić służby w ramach współdziałania z nadleśnictwami z: Brzeska, Dąbrowy Tarnowskiej, Dębicy, Gorlic, Gromnika, Krościenka, Krzeszowic, Limanowej, Łosia, Miechowa, Myślenic, Nawojowej, Niepołomic, Nowego Targu, Piwnicznej oraz Starego Sącza.

Tym samym zwiększy się częstotliwość wspólnych patroli Straży Granicznej ze Strażą Leśną na terenie województwa małopolskiego.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama