Podhale Region

Sobota, 25 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaPt, 24 Lis 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Kolejne Szaflary Tour 2017

Reklama

Społeczeństwo

Kolejne Szaflary Tour 2017

DSC03089 Kopiowanie wynik

SZAFLARY. Tegoroczna edycja Szaflary Tour odbyła się tradycyjnie na placu przy kościele św. Andrzeja Apostoła, pod hasłem MTB przygoda. Zmieniona formuła związana była z przeprowadzeniem szkoleń podstawowych dla dzieci z zakresu technik jazdy na rowerze górskim. W tym celu do szkolenia został wykorzystany pumptrack oraz liczne przeszkody imitujące te prawdziwe, które można spotkać w terenie górskim.

Kolejnym elementem wspólnej zabawy był wyścig na czas, podczas którego uczestnicy musieli pokonać liczący około 300 metrów rowerowy tor przeszkód. Na starcie stanęło 52 zawodników w 5 kategoriach wiekowych oraz w kategorii open.

Pomimo niesprzyjającej pogody, zabawa przebiegała bez przeszkód, a co najważniejsze wszystkim uczestnikom dopisywały doskonałe humory. Organizatorzy zadbali o urozmaicenie tegorocznej edycji imprezy. I tak zawodnicy startujący w Szaflary Tour jak i zgromadzeni widzowie mieli okazję obejrzeć pokaz Dawida Pietrzaka, który zaprezentował swoje umiejętności w trialu rowerowym oraz zasiąść za kierownicą samochodu rajdowego Konrada Bieli.

Liczne nagrody zarówno dla zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych jak i przeprowadzonego losowania, zostały ufundowane przez wielu sponsorów. Losujący wygrywali min. akcesoria rowerowe, wouchery na baseny termalne, pizzę oraz masaż sportowy. Główną nagrodę - rower wygrał Władysław Kukuc rodowity mieszkaniec Bańskiej Niżnej.

Poniżej prezentujemy poszczególne czasy pokonania toru przeszkód:

Kategoria I (2-4 lata)
Miejsce 1. Ex aequo Potruś Janowski i Andrzej Gil

Kategoria II dziewczynki (5-7 lat)
Miejsce: 1. Gabrysia Piszczór (1,28,75)
2. Marta Latacha (1,34,78)
3. Martynka Mucha (1,35,56)

Kategoria II chłopcy (5-7 lat)
Miejsce: 1. Jasiu Gil

Kategoria III dziewczynki
Miejsce: 1. Patrycja Latocha (1,02,69)
2. Kasia Furczoń (1,07,44)
3. Marysia Gil (1,26,53)

Kategoria III chłopcy
Miejsce 1. Jakub Kalata (1,12,96)
2. Krzysiu Strama (1,14,28)
3. Maciek Perchał (1,14,75)

Kategoria IV dziewczynki
Miejsce: 1. Julia Świder (1,10,53)

Kategoria IV chłopcy
Miejsce: 1. Kamil Latocha (0,52,81)
2. Kuba Furczoń (0,56,25)
3. Krzysiu Jarząbek (0,56,38)

Kategoria V kobiety
Miejsce: 1. Agnieszka Tylka (0,51,41)
2. Karolina Furczoń (1,11,38)
3. Beata Waniczek (1,17,97)

Kategoria V mężczyźni
Miejsce: 1. Szymon Tylka (0,48,84)
2. Dawid Szaflarski (0,54,75)
3. Konrad Latocha (1,00,66)

Organizatorzy: Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach, Fundacja 2 Koła oraz Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Szaflary dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za przekazane nagrody. Tegoroczną edycję wsparli: Termy Szaflary, Gorący Potok, Kotelnica Białczańska, Zakład Produkcji Jogurtu Magda, Majerczyk Zakład Masarski, Janik Zakład Wędliniarski, GOOL Bistro, Pensjonat pod Tatrami, Piekarnia i Cukiernia Andrzej Fąfrowicz, American Dreams health&beauty.

Wszystkim zawodnikom i ich rodzicom dziękujemy za czynny udział w zabawie i do zobaczenia w nadchodzącym sezonie rowerowym.

Opr.: UG Szaflary

Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama