Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Nosal dla narciarzy?

Reklama

Społeczeństwo

Nosal dla narciarzy?

wiceminister sportu stawiarski

PODHALE. Wszystko wskazuje na to, że Nosal zostanie ponownie otwarty dla narciarzy. Tak zapewniał podczas konferencji prasowej w Nowym Targu wiceminister sportu i turystyki Jarosław Stawiarski.

- Pan prezydent Andrzej Duda i marszałek sejmu Marek Kuchciński są orędownikami otwarcia Nosala dla narciarzy – zapewnił wiceminister sportu i turystyki Jarosław Stawiarski. Dodał, że są wraz z marszałkiem w stałym kontakcie z Szymonem Ziobrowskim, dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego, który chce pomóc w tej sprawie. – Dyrektor chce oddać część Nosala do dyspozycji narciarzom – mówił minister.

Podkreślił jednak, że są pewne kwestie własnościowe terenów pod Nosalem, które należą do pewniej rodziny. – Mam nadzieje, że się to uda załatwić, jeśli TPN jest przyjazny i chce oddać narciarzom swoją część Nosala, to i minister będzie przyjazny. Jeśli się to uda, to będziemy mogli tu szkolić wstępnie alpejczyków – mówił, zwracając uwagę jednak na to, że są to wciąż wstępne rozmowy, trudno więc na razie mówić o konkretach.Wiceminister zapewnił również, że ministerstwo sportu będzie wspierać finansowo ten projekt.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama