Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Gal najlepszych restauracji - na Podhalu przoduje Zakopane

Reklama

Społeczeństwo

Gal najlepszych restauracji - na Podhalu przoduje Zakopane

Restaurant Week Gala 2018 123

Pod patronatem medialnym Podhale Region. PODHALE. Wielka Gala wręczenia nagród festiwalu najlepszych restauracji odbyła się w Warszawie. W sumie nagrodzonych zostało kilkadziesiąt restauracji, które goście uznali za najlepsze w Polsce. Wśród podhalańskich zwyciężyły same restauracje z Zakopanego.

 Uczestnicy Gali z całej Polski zabrani zostali w niezwykłą podróż kulinarną Andrzeja Polana oraz wysłuchali koncertu Reni Jusis. Galę poprowadzili Lara Gessler i Paweł Światczyński.

Nagrody Plebiscyt Gości Restaurant Week Polska to jedyne takie i być może najważniejsze nagrody restauracyjne w kraju. O zwycięstwie najlepszych restauracji decydują bowiem nie sami eksperci, ale dziesiątki tysięcy festiwalowych gości (w ostatniej edycji było ich rekordowe 85 tysięcy!). Goście oceniają odwiedzane restauracje za przystawkę, danie główne, deser oraz obsługę i atmosferę. Konkursowy algorytm zlicza wszystkie głosy i waży je przez liczbę gości. Jest to więc najbardziej obiektywna platforma oceny restauracji w naszym kraju.

- To niezwykłe, jak wielu gości Festiwalu ocenia restauracje na najwyższą ocenę - podkreśliła ze sceny Lara Gessler - Jako restauratorzy jesteśmy przecież przyzwyczajeni głównie do ocen średnich i krytycznych. Współprowadzący Gali Paweł Światczyński kładł mocny nacisk na samą mechanikę przejrzystego wyboru zwycięskich restauracji. Jak mówił: - Zadowoleni festiwalowi goście stają się często stałymi gośćmi zwycięskich restauracji.

W naszym, podhalańskim regionie zwyciężyli:

Najlepsza przystawka: Casa Mia (Zakopane)
Najlepsze danie główne: BUBUJA (Zakopane)
Najlepszy deser: Góralska Tradycja (Zakopane)
Najlepsza obsługa: Casa Mia (Zakopane)
Najlepsza atmosfera: BUBUJA (Zakopane)

I miejsce: Casa Mia (Zakopane)
II miejsce: BUBUJA (Zakopane)
III miejsce: Góralska Tradycja (Zakopane)

Najpopularniejsza restauracja: Schronisko Smaków Magda Gessler (Bukowina Tatrzańska)

 

PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW OGÓLNOPOLSKICH I REGIONALNYCH DOSTĘPNA JEST TU:
https://www.facebook.com/RestaurantWeekPolska/posts/2211490385548104?__tn__=K-R

 

Sponsor Wydarzenia: Martini
Woda festiwalowa: Kropla Délice
Partner kulinarny: Grundig
Partner logistyczny: DPD
Partner lotniczy: LOT Polish Airlines
Partner muzyczny: TIDAL
Partnerzy: Kinley Polska, KinAds

Patroni regionalni: Miasto Zakopane, Tygodnik Podhalański, Infogram, ZakoLove, Tatra Magazine, Pokochaj Kościelisko, Podhale Region, Region Tatry, www.podhale24.pl, TV Podhale, nowytarg24.tv, Watra

Patroni ogólnopolscy: Vogue Polska, Clear Channel Poland, Kuchnia+, Food Service,F5, Onet, Jastrzab Post, Co Jest Grane24, Natemat.pl, KUKBUK,NOIZZ.pl, Chillizet

 Tutaj zdjęcia

Komentarze  

Wiktor
0 #1 ZakopaneWiktor 2018-12-05 13:01
w końcu to stolica Tatr :) warto też na szlak zabrać https://przewodnik-po-gorach.pl/ będą ta mteż knajpki, ale to szlaki są najważniejsze :)
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama