Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Andrzej Bargiel skialpinista o planach z marszałkiem

Reklama

Społeczeństwo

Andrzej Bargiel skialpinista o planach z marszałkiem

3 Kopiowanie

POWIAT SUSKI. Dziś Andrzej Bargiel skialpinista z Łętowni spotka się na briefingu prasowym z wicemarszałkiem Tomaszem Urynowiczem. Podczas niego Andrzej Bargiel wraz z wicemarszałkiem przedstawią plany sportowca na najbliższe, zimowe miesiące oraz sportowe i turystyczne inicjatywy Województwa Małopolskiego.

Wśród planów są m.in. inauguracja sezonu zimowego 2018/19 w Małopolsce oraz otwarcie XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych. Nie zabraknie też relacji online z intensywnych treningów Andrzeja Bargiela w Tatrach, dzięki którym piękno Małopolski pozna cały świat.

30-letni skialpinista z Łętowni w gminie Jordanów, Andrzej Bargiel, to wyjątkowy sportowiec. Kilka miesięcy temu dotarł na K2, aby jako pierwszy człowiek na świecie zjechać z najwyższego szczytu Karakorum... na nartach! Małopolanin na swoim koncie ma również trzykrotne mistrzostwo Polski w skialpiniźmie oraz trzecie miejsce w Pucharze Świata w tej dyscyplinie. Teraz będzie starał się udowodnić, że warto prowadzić aktywny tryb życia i że Małopolska to znakomite miejsce do uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu.


Spotkanie będzie w urzędzie marszałkowskim.

Fot. Archiwum Andrzej Bargiel

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama