Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Religia Koncertując zbierali na misje w Tajladnii

Reklama

Społeczeństwo

Koncertując zbierali na misje w Tajladnii

DSCN4111 wynik
DSCN4101 wynik

SZLEMBARK. Koncert kolęd połączony ze zbiórką pieniędzy na misje w Tajlandii został zorganizowany w kościele w Szlembarku.

Wykonawcami koncertu byli absolwenci Szkoły Podstawowej w Szlembarku, nauczyciele oraz obecni uczniowie. Przy dźwiękach skrzypiec i kontrabasu płynęły znane wszystkim melodie polskich kolęd. Licznie zgromadzeni mieszkańcy Szlembarku i Knurowa nagrodzili gromkimi brawami wykonawców, a zebrane datki zostały wpłacone na konto misji.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama