Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Religia Burmistrz z Prymasem o rocznicy w Zakopanem

Reklama

Społeczeństwo

Burmistrz z Prymasem o rocznicy w Zakopanem

20170209 130427 wynik

ZAKOPANE. Burmistrz miasta Leszek Dorula spotkał się z goszczącym w Zakopanem Prymasem Polski arcybiskupem Wojciechem Polakiem. Przekazał mu zaproszenie na obchody 20. rocznicy wizyty papieża Jana Pawła II. Do spotkania doszło w Zakopanem w czwartek w Centrum Formacyjno-Szkoleniowym „Księżówka”.

- Wizytę św. Jana Pawła II, która była wielkim przeżyciem dla mieszkańców Zakopanego i Podhala, a także jednym z ważniejszych wydarzeń w historii miasta, co roku upamiętniają organizowane w czerwcu Dni Zakopanego. Tym razem będą one miały wyjątkowy jubileuszowy charakter – informuje biuro prasowe miasta Zakopane.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama