Podhale Region

Czwartek, 23 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 22 Lis 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Religia 17 – 19 marca. XIV Rekolekcje z ks. Tischnerem – „Wolność chrześcijanina”

Reklama

Społeczeństwo

17 – 19 marca. XIV Rekolekcje z ks. Tischnerem – „Wolność chrześcijanina”

rekoltischzap170
rekoltischzap171
rekoltischzap172
rekoltischzap173

LUDŹMIERZ. Już jutro, 17. marca, w ludźmierskim Sanktuarium, rozpocznie się XIV edycja Rekolekcji z ks. Tischnerem. Tego roku trzydniowemu poruszeniu sumień przyświeca hasło „Wolność chrześcijanina”.

Rekolekcje poprowadzi ks. Dariusz Piórkowski. Modlitewno-refleksyjny program (szczegóły na plakacie) ubarwią sobotnie warsztaty regionalne, tego roku w formie spotkania romsko-góralskiego, z udziałem Teresy Mirgi – śpiewającej poetki z Czarnej Góry i dr Stanisławy Trebuni-Staszel.

Na XIV Rekolekcje zapraszają Stowarzyszenie „Drogami Tischnera”, przy wsparciu Wydawnictwa WAM – Księża Jezuici i Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama