Podhale Region

Piątek, 23 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 23 Mar 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy

Reklama

Społeczeństwo

„Światło ze Wschodu” - Wirtualny spacer po Wiktorówkach i Ludźmierzu

RELIGIA. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie w ramach projektu „Światło ze Wschodu”, realizowanego w ramach programu Interreg Polska-Słowacja, zrealizował spacery wirtszlak maryjny 2018 wynikualne w miejscach kultu Maryjnego. Zapraszamy do wirtualnego spaceru w miejscach kultu Maryjnego, wśród których znajdują się obiekty takie jak: Wiktorówki, Zakopane i Ludźmierz.

Badania kolonoskopowe w nowotarskim szpitalu

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu zaprasza do wzięcia udziału wszystkich, którzy jeszcze nie skorzystali z bezpłatnych badań w ramach projektu finankolonoskopia 1 wyniksowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pn. „Popularyzacja badań kolonoskopowych i podniesienie świadomości w zakresie profilaktyki raka jelita grubego wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego przez Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu”

V Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu

RABKA-ZDRÓJ. V Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu, Rabka-Zdrój 26-27 lutego 2018Obraz1 wynik już zakończona. Kolorami wypełniliśmy wszystkie koła olimpijskie.

Bezpłatne badania kolonoskopowe - profilaktyki raka jelita grubego

Tekst promocyjny. NOWY TARG. W związku z realizacją i ogromnym zainteresowaniem Projektem: "Popularyzacja badań kolonoskopowych i podniesienie świadomości w zakresie profilaktyki rPlakat 15 wynikaka jelita grubego wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego" nr projektu PMP.08.06.02-12-0227/16- realizowanego przez Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020,

Ludzie – nie łapcie Stefana! Bocianowi jednak można pomóc

bocian181NOWY TARG. Nadchodzi fala mrozów. Spodziewane spadki temperatur mogą nocami sięgnąć – 20 stopni stopni C. Czy to wyrok śmierci na bociana, który postanowił tego roku nie odlecieć w cieplejsze rejony ze swoimi pobratymcami i bytuje w rejonie Białego Dunajca?

XVI MEMORIAŁ BRONISŁAWA CZECHA

GMINA RABA WYŻNA. Dnia 8 marca 2018 roku na stoku „U Żura”w Chabówce odbył się XVI Memoriał Bronisława Czecha zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach PodhaDSC 0133 wyniklańskich. Jego celem było uczczenie pamięci wspaniałego sportowca i patrona szkoły jak również integracja dzieci z terenu naszej gminy i popularyzacja sportów zimowych. Uczniowie z siedmiu szkół podstawowych rywalizowali w slalomie gigancie. Na starcie stawiło się 163 zawodników.

Czterodniowa zbiórka krwi – dla chorych i ofiar wypadków

spokrew18POWIAT NOWOTARSKI. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu oraz Klub HDK Kropla działający przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Nowy Targ zapraszają wszystkich do udziału w ogólnopolskiej akcji „SpoKREWnieni służbą” w hołdzie Żołnierzom Wyklętym.

4. Harcerski Charytatywny Turniej Hokejowy: dziękujemy za wsparcie!

PODHALE. Serce się raduje, gdy widzimy, jak wiele ludzi dobrej woli wyraża chęć bezinteresownej pomocy. To wła0132 wynikśnie dzięki takim osobom 4. Harcerski Charytatywny Turniej Hokejowy zakończył się sukcesem.

Do autorów „dobrej zmiany” i VIP-ów – list w sprawie bohatera narodowego

listlut18PODHALE. Potomkowie żołnierzy 1 PSP AK oraz organizacji Wolność i Niezawisłość – Tadeusz Morawa i Marek Zapała - na fali potępienia dla ruchów neofaszystowskich wystosowali do najwyższych władz państwa, resortu sprawiedliwości, właściwych ministrów i metropolity krakowskiego list w sprawie kreowania bohatera narodowego.

Na spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą był poseł Edward Siarka

MAŁOPOLSKA. Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odw20180302 163353 wynikiedził Nowy Sącz. W spotkaniu uczestniczył poseł ziemi Podhalańskiej Edward Siarka z żoną Danutą.

Koncert Rabian dla Dominika

GMINA RABA WYŻNA. Podczas koncertu charytatywnego tym razem zbierano fundusze na wsparcie Dominika Słowińskiego, chłopca, który już od lat walczy z wieloma ciężkimi chorobami: nowotwphoca thumb l ix koncert charytatywny 8orem jelita i chorobą Leśniewskiego-Crohna.

Wielkanoc 201 - Starostwo powiatowe

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama