Podhale Region

Piątek, 26 maj 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 25 Maj 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy

Reklama

Społeczeństwo

Lato już w L.Eclerc'u pełne letnich akcesorów

Tekst promocyjny. NOWY TARG. W końcu robi się coraz cieplej, słońce mocno przyDSC04213świeca. Zachęca ono nie tylko do kąpieli słonecznych, ale i tych w basenie. Duży ich wybór w promocyjnych cenach znajdziemy w E.Leclerc’u. To także tu kipimy wszystko do ogrodu oraz kwiaty balkonowe.

Nie ryzykuj raka piersi - zrób mammografię

Tekst sponsorowany. NOWY TARG. Zupełnie bezpłatne badania mammograficzne kobiety w wieku od 50 roku życia mogą wykonać w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Paw20161011 121324 wynikła II w Nowym Targu. Program profilaktyki raka piersi szpital realizuje w ramach umowy z NFZ.

„Dajmy nadzieję” – nowa charytatywna organizacja

marnow17Koncert pod patronatem naszej gazety interenetowej PODHALE REGION

NOWY TARG. W mieście powstało nowe stowarzyszenie. Będzie spieszyło z pomocą dla osób chorych, niepełnosprawnych; młodzieży, dzieci dorosłych; ludzi z problemami, także z problemem alkoholowym. Pierwszą inicjatywą stowarzyszenia „Dajmy nadzieję” – był koncert charytatywny na rzecz podopiecznej Fundacji im. Adama Worwy, Marysi Nowak.

W E.Leclerc’u wszystko w jednym miejscu

Tekst promocyjny. NOWY TARG. E.Leclerc to jeden z niewielu sklepów na Podhalu, w którym kupimy prawie wszystko. Warto wybrać się tam więc, aby uzupełnić to, co potrzebujemy po tej przedłużonej w tym roDSC03929ku zimie. To tu znajdziemy największy wybór rowerów, sadzonek, kwiatów, drzewek do ogrodu i na balkony, skrzynek na kwiaty, sprzętów ogrodowych, a także modnych, markowych ubrań w doskonałych cenach.

Sportowcy z stypendiami i nagrodami

GMINA NOWY TARG. Uroczyście wójt Jan Smarduch wręczył stypendia i nagrody dla wybitnie uzdolnionych sportowców, mieszkańców oraz najlepszych klubów sportowych z terenu gminy w sali obrad urzędu gminy. W sumDSC03873ie na stypendia nowotarska gmina przeznaczyła w tym roku 48 tysięcy złotych.

Dwie koteczki i jeden kocur szukają domów

Dwie urocze młode drobne wysterylizowane kotki i jeden wykastrowany starszy dystyngowany o intensywnie niebieskich oczach kocur szukają dobrych domów. Każdy z kotów ma inny charakter. Wszystkie są pod opieką Fundacji „ZmieńmSZUKAM DOMU bura kotka page 001 wyniky Świat”, oddział w Nowym Targu.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Drodzy Czytelnicy życzymy Wam rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nwielakanococy, Świąt Wielkiej Tajemnicy naszego zbawienia. Surrexit Dominus vere, Alleluia!

Wiosenny bal u starosty

NOWY TARG. Wiosenny Bal u Starosty Nowotarskiego zosta11ł zorganizowany w restauracji „Góralsko strawa”. Był to już kolejny koncert. Podczas zabawy zbierano pieniądze na wsparcie dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rabce-Zdroju.

Szaflary dziękują Dawidowi Kubackiemu

DSC 0269 KopiowanieGMINA SZAFLARY. Karczma Zadyma zgromadziła społeczność szaflarzańską pragnącą podziękować Dawidowi Kubackiemu za tegoroczne osiągnięcia sportowe.

Międzynarodowe Forum Energetyka i Środowisko EkoZakopane

ZAKOPANE. Międzynarodowe Forum Energetyka i Środowisko EkoZakopane pod nazwą „Wyłączamy Niską Emisję” będą wspólnie organizować Forum EkoZakopane i stolica Tatr. Został podpisany lDSC 7472 wynikist intencyjny w tej sprawie podczas konferencji prasowej w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA.

Fundacja im. Adama Worwy – zmotoryzowana dzięki prezentowi

fundaccolt17NOWY TARG. Do tej pory Fundacja im. Adama Worwy prowadziła działalność w terenie, używając samochodów pań z Zarzadu, także skuterów i rowerów. To się zmieni. Pożyteczna i służebna organizacja dostała czerwonego mitsubishi colta. Jest to prezent od Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, wydreptany, wyproszony przez radnego wojewódzkiego Stanisława Barnasia.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama