Podhale Region

Wtorek, 21 luty 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 21 Lut 2017 8am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy

Reklama

Społeczeństwo

II Bal Burmistrza – z sercem dla Maksa

balburm171NOWY TARG. Biletów na Bal Burmistrza w „Góralskiej Strawie” brakło na długo przed dniem zabawy. Druga edycja karnawałowej imprezy przyniosła też rekordowy efekt zbiórki i aukcji na rzecz Fundacji im. Adama Worwy. Bal przyciągnął samorządowców, urzędników, ale też ludzi z wielu innych kręgów i środowisk.

Z E.Leclerc’em odtrujesz organizm, stracisz kilogramy i założysz własny ogródek

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Wiosna zbliża się dużymi krokami. Tymczasem już teraz wiele osób chce coś zrobić z dodatkowymi kilogramami, które pojawiły się niespodDSC03217ziewanie po zimie, świętach i karnawale. Wiele osób odczuwa też już wiosenne osłabienie... Można sobie z tymi problemami poradzić, jeśli zaczniemy stosować dary natury, dostępne w dużej ilości w E.Leclerc’u.

Palenie od góry – czyściej, taniej, efektywniej. Edukacja na rynku

spalgor17NOWY TARG. W niedzielę przed ratuszem stanęły dwie identyczne „kozy” z rurami wyprowadzającymi dym. Te najprostsze piece odegrały główne role w pokazie palenia od góry, połączonego z edukacyjną akcją. Proekologiczne działania na rynku inicjowała i organizowała grupa „Podhale bez dymu”.

Nie ryzykuj raka piersi - zrób mammografię

Tekst sponsorowany. NOWY TARG. Zupełnie bezpłatne badania mammograficzne kobiety w wieku od 50 roku życia mogą wykonać w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Paw20161011 121324 wynikła II w Nowym Targu. Program profilaktyki raka piersi szpital realizuje w ramach umowy z NFZ.

Konkurs o Nowotarskich Zakładach Przemysłu Skórzanego „Podhale”

stowkomb17NOWY TARG. Urząd Miasta w Nowym Targu i Stowarzyszenie Kombinat Podhale ogłaszają konkurs na wspomnienia, pamiątki i fotografie związane z nieistniejącymi już Nowotarskimi Zakładami Przemysłu Skórzanego „Podhale”. Konkurs jest częścią projektu p.t. Dziedzictwo materialne i społeczno-kulturowe Nowego Targu i Kieżmarku realizowanego za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Foxterierka Basia skutecznie szuka narkotyków

POWIAT TATRZAŃSKI. 13-letnia sympatyczna foxterierka począwszy od 2005 roku pełni służbę w placówce Straży Granicznej w Zakopanem Karpackiego Oddziału Straży Granicznej. Jej specjalnością jest wyszukiwanie narkoty13 wynikków, a jej cechą szczególną jest przyjacielskie usposobienie.

Promocje na meble, spożywcze artykuły i chemię w E.Leclercu

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Jeśli ktoś właśnie urządza mieszkanie, warto by wstąpił do E.Leclerc’a. Wcalosc DECO page 001 wynikielkie promocję są nie tylko w sklepach firmowych na piętrze, są także w hali głównej. A już od jutra obowiązuje nowa gazetka, a w niej jest wiele atrakcyjnych i w dobrych cenach towarów.

W E.Leclerc’u Walentynki i …wiosna

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Walentynki już blisko. Warto pomyśleć o miłym prezencie dla ukochanej osoby. W E.Leclerc’u każdy znajdzie coś, czym ucieszy swą drugą połówkę. Pojawiły się teżDSC03172 już wiosenne ubrania i buty oraz całe mnóstwo - w wielorakiej gamie kolorów i wzorów i w bardzo atrakcyjnej cenie - pościeli.

Kolędowali dla chorej Pauliny

Pod patronatem medialnym Podhale Region. SZAFLARY. Po raz V zorganizowano „SkoP 027 wynikzaflarzańskie Kolędowanie” dla Pauliny, uczennicy z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach, chorej na mukowiscydozę. Kolędowanie oraz zbiórka funduszy w kościele była możliwa dzięki przychylności księdza proboszcza Andrzeja Kamińskiego.

Melanż. oczekiwania vs. Rzeczywistość. Innowacyjne spoty

kampmelanz17OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA. Piękne, atrakcyjne nimfy w zderzeniu z brudnym przejściem podziemnym... Plastikowy kasownik zamiast czułego kochanka... Raperskie flow w kontraście do żenującego bełkotu. W ten innowacyjny sposób Główny Inspektorat Sanitarny chce zwrócić uwagę młodzieży na negatywne skutki korzystania z używek. Właśnie wystartowała ogólnopolska kampania „Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość”.

Za zdrowie serca!.. 20 lat Klubu

klubser171NOWY TARG. Nowotarski Klub Przyjaciół Serca świętował swoje dwudziestolecie. To ewenement długowieczności wśród podobnych stowarzyszeń. Okrągła rocznica zbiegła się z innym zacnym jubileuszem – 60-leciem pracy zawodowej założyciela Klubu, znanego w mieście i na Podhalu lekarza kardiologa Stanisława Snopka.

Reklama

Nasi partenrzy

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama