Podhale Region

Niedziela, 21 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Sty 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy W E.Leclerc’u czuć wiosnę

Reklama

Społeczeństwo

W E.Leclerc’u czuć wiosnę

DSC03449

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Po zimie już wszyscy tęsknimy za słońcem, kwiatami i zielenią. Coraz częściej spoglądamy na swe ogródki i balkony, które co roku, wypełnione roślinnością, stają się oazą naszego odpoczynku. Aby były piękne i kolorowe już teraz warto pomyśleć o ich nowym wystroju. Wszystko co potrzebujemy dla nowej aranżacji znajdziemy w E.Leclerc’u.

To tu jest całe mnóstwo kolorowych i wykonanych z różnego materiału skrzynek balkonowych, są też bardzo oryginalne, także wielkich rozmiarów donice oraz skrzynki. Śmiało, jeśli będziemy mieć taką fantazję możemy w nich sadzić i mniejsze drzewka.

Nie brakuje już też nasion, takiej ilości jak w E.Leclerc’u z pewnością nigdzie nie ma. Są nasiona kwiatów, warzyw zarówno tych rodzimych, jak i bardziej egzotycznych. Są też sadzonki drzewek, krzaków i kwiatów. Znajdzie się tu i coś dla tych, co nie zawsze pamiętają o dbaniu o kwiaty, są bowiem super sztuczne roślinki, które z trudem można odróżnić od tych żywych.

Jest całe mnóstwo dekoracji do ogrodu, na tarasy i balkony. Są przeróżne zwierzątka, roślinki, lampy solarne, a także aniołki, krasnale i inne bajkowe postacie. Nie brakuje i wielkiej ilości Marzann w różnych rozmiarach, które już niedługo, jak nakazuje zwyczaj ludowy, należy topić w rzekach, wraz z nimi żegnamy bowiem zimę.

Warto też pamiętać, że to tu jest zdecydowanie najwięcej produktów prozdrowotnych. Są specjalne produkty bez glutenu, sojowe i bez laktozy, są produkty z dużą ilością błonnika sprzyjające odchudzaniu i oczyszczaniu organizmu. Są też dania wegetariańskie. Nie brakuje i roślin, które są bardzo zdrowie i niejako na nowo odkryte, a więc ziół szwedzkich, karobu -substratu czekolady, czystka, spiruliny, guarany, nasion chia jagód goji, amarantusa czyli „złota Inków”, a także moringi zwanej „cudownym drzewem” lub "drzewem długiego życia".

Tutaj duża galeria zdjęć z produktami

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama