Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Dwie koteczki i jeden kocur szukają domów

Reklama

Społeczeństwo

Dwie koteczki i jeden kocur szukają domów

SZUKAM DOMU bura kotka page 001 wynik
SZUKAM DOMU czarna kotka 1 page 001 wynik
SZUKAM DOMU Nemo page 001 wynik

Dwie urocze młode drobne wysterylizowane kotki i jeden wykastrowany starszy dystyngowany o intensywnie niebieskich oczach kocur szukają dobrych domów. Każdy z kotów ma inny charakter. Wszystkie są pod opieką Fundacji „Zmieńmy Świat”, oddział w Nowym Targu.

Szczegóły o kotkach są zamieszczone przy ich zdjęciach. Tak, aby łatwiej było Państwu poznać konkretnego kota z charakteru, ale i wyglądu.

Fundacja bierze pod uwagę możliwość dowiezienia kotek do nowych domów w promieniu do 50 km od Nowego Targu, a kocurka nawet do 100 km

Kontakt telefoniczny do Fundacji „Zmieńmy Świat“ oddział Nowy Targ: 664 023 036 lub 663 349 013

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama