Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Tak się dzisiaj buduje!

Reklama

Społeczeństwo

Tak się dzisiaj buduje!

20170822B domek1
20170822B domek2
20170822B domek3
20170822B domek4
20170822B domek5
20170822B domek6

TEKST SPONSOROWANY. Jedyny na Podhalu Dom Modelowy, czyli wykonana w skali 1:1 ekspozycja pozwalająca zobaczyć przekrój każdej ściany oraz przekrój każdego systemu znajdującego się w domu, jest już otwarty dla zwiedzających.

Osoby zainteresowane budową domu, czy remontem, mogą bardzo łatwo porównać różne rozwiązania techniczno-budowlane i w ten sposób wybrać to najbardziej optymalne w ich przypadku. Przykładowe zdjęcia z obiektu znajdują się poniżej.

Nie wiesz czy wybrać bloczek z betonu komórkowego czy pustak ceramiczny? Ocieplić dom wełną czy styropianem? Jaki tynk elewacyjny wybrać? Położyć w salonie panele czy parkiet? Wszystko to można sprawdzić w największej ekspozycji budowlanej na Podhalu, w firmie Modom!

Obiekt znajduje się w firmie Modom Podhale przy ul. Zakopiańskiej 18 w Szaflarach (budynek byłej wytwórni nart). W Domu Modelowym można zobaczyć między innymi przekroje ścian gipsowo- kartonowych, elewacji budynku z zastosowaniem różnych materiałów dociepleniowych, podgrzewanej podłogi, geberitu czy nawet kominka z płaszczem wodnym oraz wiele, wiele innych.

Ekspozycja jest bezpłatnie dostępna dla odwiedzających sklep MODOM w godzinach otwarcia tj.  od pn-pt w godzinach 7-18, Sb w godzinach 7-14.

Nie musisz nic kupować – po prostu przyjdź i zobacz jak się dzisiaj buduje!

WAŻNE: Odwiedzając dom modelowy koniecznie sprawdź produkty marki BAUMIT! Tylko do końca września firma Modom ogłasza specjalną promocję na tynki elewacyjne marki BAUMIT – szczegóły u sprzedawców.

   

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama