Podhale Region

Piątek, 15 grudzień 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 14 Gru 2017 9pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Żelazne, Diamentowe i Złote Gody

Reklama

Społeczeństwo

Żelazne, Diamentowe i Złote Gody

AA0 6521
AA0 6542
AA0 6595

Jubileusze świętowano 25.10 w restauracji „Willa Orchidea” w Waksmundzie. Świętowały małżeństwa, które przeżyły ze sobą 50 i 60 lat, a także w tym roku i dwie pary 65 lat. W uroczystości udział wzięli jubilacie ich rodziny, a także przedstawiciele Gminy Nowy Targ na czele z wójtem Janem Smarduchem. Były gratulacje i życzenia dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

W imieniu Rady Gminy Nowy Targ życzenia Jubilatom złożył przewodniczący Wiesław Parzygnat, słowa uznania przekazała również sekretarz Beata Szewczyk.

W uroczystości wzięli także udział: kierownik USC w Nowym Targu Grażyna Wielkiewicz, wiceprzewodniczący Rady Gminy - Józef Lorenc i kierownik GOPS - Daniel Janczy..

Jubilatom wręczono okolicznościowe dyplomy oraz kwiaty, a następnie wzniesiono uroczysty toast. Toastom nie było końca, a zabawa trwała do późnego wieczora.

A potem już była zabawa przy dźwiękach muzyki. Jubileusz uświetnił swoim występem zespół muzyczny „Lost InDeSyti” z Klikuszowej, wykonując przepiękne utwory związane z tematyką uroczystości.

O oprawę muzyczną przyjęcia zadbała również Muzyka Włodka Majerskiego z Krauszowa, w której skład wchodzą dzieci i młodzież pochodząca z różnych miejscowości nowotarskiej gminy.

Jubilatów rozweselił również występ zespołu góralskiego „Jaferniocek” z Ostrowska.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama