Podhale Region

Niedziela, 18 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 17 Lis 2018 4pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Wójt Karlak z zespołem kolędował w Ministerstwie Finansów

Reklama

Społeczeństwo

Wójt Karlak z zespołem kolędował w Ministerstwie Finansów

jablonka w warszawie w ministerwie

GMINA JABŁONKA. Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak - wraz z zespołem „Małe Podhale” pod kierunkiem Janusza Haniaczyka kolędowali w Ministerstwie Finansów w Warszawie21 grudnia.

Kolędników z Orawy przyjęli: Marian Banaś – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów i Szef Krajowej Administracji Skarbowej oraz Wiesław Janczyk – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów wraz z Kierownikami i pracownikami Ministerstwa.

Wszyscy zebrani przełamali się opłatkiem życząc sobie wszelkiej pomyślności i szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku. „Małe Podhale” zaśpiewało tradycyjne kolędy i pastorałki. Wójt Antoni Karlak wręczył Panu Banasiowi orawski dzwonek pasterski, a zespół odśpiewał dla Sekretarza Stanu „Orawa, Orawa”, aby Ten nigdy nie zapomniał, że wywodzi się z orawskiej ziemi. Drugi „Orawski zbyrcok” pozostał w Ministerstwie dla Premiera Mateusza Morawieckiego, który w związku z licznymi obowiązkami służbowymi nie mógł być obecny w siedzibie Ministerstwa.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama