Podhale Region

Środa, 18 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Znaleziono suczkę rasy gończy polski!

Reklama

Społeczeństwo

Znaleziono suczkę rasy gończy polski!

piesgonczy

NOWY TARG. Suczka rasy gończy polski została znaleziona w okolicach Długiej Polany 7 stycznia. Teraz osoby, które ją zabezpieczyły szukają jej właściela lub nowego dla niej domu. 

 07.01.2018 w Nowym Targu (okolice długiej Polany) znaleziono suczkę w typie rasy gończy polski. Jest łagodna, nauczona czystości, zna podstawowe komendy. Oceniona przez weterynarza na około 5 lat. Została zabezpieczona i szukamy wlasciciela lub nowego kochającego domu. Jestes zainteresowany adopcja lub znasz psa? Skontaktuj sie z nami! Tel: 888884825 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama