Podhale Region

Poniedziałek, 22 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Warsztaty w 12 krakowskich szkołach podstawowych

Reklama

Społeczeństwo

Warsztaty w 12 krakowskich szkołach podstawowych

P1140311 wynik
nnnnnn wynik

MAŁOPOLSKA. W ramach naszego projektu społecznego organizujemy serię warsztatów w 12 krakowskich szkołach podstawowych. Kierujemy je do dzieci w wieku wczesnoszkolnym w klasach II-III. Mają one charakter edukacyjny.

Oprócz zagadnień w zakresie podstaw dietetyki, mamy zamiar przybliżyć najmłodszym podstawy funkcjonowania ludzkiego organizmu pod kątem wpływu przyjmowanego pokarmu na jego pracę. Jako, że same jeszcze nie tak dawno temu, byłyśmy dziećmi wiemy jak dotrzeć do najmłodszych, tak aby nam zaufali.
Wierzymy, że wspomoże to kreowanie przyszłego społeczeństwa, bardziej świadomego swoich wyborów. Zainteresowanie najmłodszych opisywanym tematem pomoże w walce z szybko rosnącym, odsetkiem osób dotkniętych chorobą jaką jest otyłość.

Naszym głównym celem jest wpłynięcie w pozytywny sposób na nawyki żywieniowe najmłodszych oraz uświadomienie im wpływu diety na rozwój młodego organizmu. Pragniemy także przeciwdziałać szerzącemu się problemowi otyłości wśród młodzieży. Wierzymy, że ta sytuacja jest wynikiem kultywowanych już od najmłodszych lat złych nawyków żywieniowych, bagatelizowania samego problemu oraz zbyt małej świadomości dzieci i rodziców w kwestii zdrowego odżywiania. Uważamy, że nasze działania pomogą w kreowaniu zdrowszego społeczeństwa, a program naszych warsztatów oraz sposób przekazywania wiedzy urozmaici lekcje w szkołach podstawowych, ciekawiej przedstawiając materiał zawarty w podstawie programowej.

https://www.facebook.com/nutriKIDSzwolnienizteorii/

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama