Podhale Region

Poniedziałek, 22 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Nowotarska Rada Seniorów – 10-osobowa, z Markiem Bochowiczem na czele

Reklama

Społeczeństwo

Nowotarska Rada Seniorów – 10-osobowa, z Markiem Bochowiczem na czele

radsen18

 

NOWY TARG. W Urzędzie Miasta odbyło się inaugurujące nową kadencję posiedzenie Nowotarskiej Rady Seniorów. Podczas sesji nowo wybrani radni odebrali zaświadczenia o wyborze z rąk Andrzeja Rajskiego - przewodniczącego Rady Miasta i burmistrza Grzegorza Watychy.

Następnie wybrali spośród siebie prezydium. Przewodniczącym Rady został Marek Bochowicz, jego zastępczynią Małgorzata Morajko, a sekretarzem Maria Słowik. Spotkanie było również okazją do rozmowy z władzami miasta o problemach, z jakimi borykają się na co dzień seniorzy i pomysłach na ich rozwiązanie.

Rada Seniorów - pierwsze posiedzenie w nowej kadencji

Fot. Zbigniew Krauzowicz

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama