Podhale Region

Poniedziałek, 10 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy 22 – 29. lipca. 8 dni Pikniku Jeździeckiego na lotnisku

Reklama

Społeczeństwo

22 – 29. lipca. 8 dni Pikniku Jeździeckiego na lotnisku

pikjezdz18

NOWY TARG. Kolejna efektowna impreza uświetni nowotarskie obchody 100-lecia Niepodległości. Jutro, w niedzielę 22. lipca, rozpocznie się na murawie lotniska 8-dniowy Piknik Jeździecki.

Wyścigi konne odbywające się codziennie przez tydzień, aż do niedzieli 29. lipca włącznie, przyniosą wiele widowiskowych popisów. W programie m.in.:

- skoki przez przeszkody
- pokazy ułanów
- jazdy w damskim siodle
- bezpłatne przejażdżki dla dzieci na kucykach i hucułach.

Organizatorzy, czyli Sejmik Małopolski i Stowarzyszenie Hodowców Małopolskich Koni Wyścigowych, przy współpracy Burmistrza Nowego Targu, Podhalańskiego Stowarzyszenia Jeździeckiego PRO NATI w Ludźmierzu, Aeroklubu Nowy Targ, Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Kotelnicy Białczańskiej – nie zapomnieli także o konkursach z nagrodami, innych atrakcjach, ofercie gastronomicznej.

Wszystko to odbywać się będzie przez najbliższy tydzień: w obie niedziele od godz. 12.00 do 18.00, a w dni powszednie od godz. 11.00 do 18.00.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama