Podhale Region

Sobota, 17 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 16 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Nowy skuter śnieżny dla GOPR – za środki z Budżetu Obywatelskiego

Reklama

Społeczeństwo

Nowy skuter śnieżny dla GOPR – za środki z Budżetu Obywatelskiego

skutgopr181
skutgopr182
skutgopr183

NOWY TARG. Grupa Podhalańska GOPR otrzymała dotację na zakup nowego skutera śnieżnego z przeznaczeniem dla sekcji na Długiej Polanie w Nowym Targu.

21. września burmistrz Grzegorz Watycha spotkał się z Mariuszem Zaródem - naczelnikiem GOPR i kierownikiem sekcji operacyjnej - Marianem Maciejem Maślanką. W tym gronie rozmawiano na temat bezpieczeństwa w górach, problemów z jakimi boryka się GOPR i pomysłów na ich rozwiązanie. Podczas spotkania doszło do podpisania umowy o przyznaniu dotacji na zakup nowego skutera śnieżnego, który będzie garażował w stacji na Długiej Polanie. Pojazd ma być sprowadzony z zagranicy.

Warto nadmienić, że roku ubiegłym Grzegorz Watycha przekazał Goprowcom kluczyki do nowego quada, który brał już udział w wielu akcjach. Obydwa zakupy są pokłosiem realizacji pomysłów mieszkańców stolicy Podhala, zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego.

Fot. Zbigniew Krauzowicz

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama