targibudzap19NOWY TARG.  Wadowicka Agencja Promocja – Targi po raz dwudziesty czwarty, zaprasza na Podhalańskie Targi Budownictwa. Dwudniowa impreza w obiekcie lodowiska i na zewnątrz, zaplanowana na 11 i 12. maja,  gromadzi kilkudziesięciu wystawców z branż budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. Hasło tegorocznej edycji, jak i w ubiegłym roku, brzmi: „Walczymy o czyste powietrze na Podhalu”.

Gościnnie na XXIV Targach pojawią się  instytucje finansowe i banki, służące doradztwem, jakie źródło finansowania inwestycji wybrać, aby było ekonomiczne i korzystne.

Ponieważ nie ustaje walka o czyste powietrze dla Podhala, swoja ofertę ekologicznych urządzeń grzewczych na różnorodne paliwa zaprezentują producenci i dystrybutorzy. W ofercie są kotły na paliwa stałe, na pellet, a także gazowe. Zdecydowanych na własną elektrownię domową na pewno zainteresują stoiska firm oferujących fotowoltaikę.

Jak anonsują organizatorzy:

Wśród nowości tegorocznych targów pojawią się baseny kąpielowe, które zaprezentuje firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku. Kolejna nowość to oferta betonu, kruszyw i cementu, czyli materiałów, które są niezbędne przy każdej budowie. Wyposażenie łazienek i narzędzia budowlane to kolejne nowości na stoiskach tegorocznych wystawców. A także kompletne i innowacyjne rozwiązania  komunikacji elektrycznej przyjaznej dla środowiska, dla domu i firmy, m.in. stacje ładowania, rowery elektryczne, deskorolki, auta elektryczne, a także platformy zarządzania.

Dla Pań - oferta nowoczesnych wyciskarek do soków, odkurzaczy, sprzętu AGD, fotele masujące, wanny Spa, czyli wszystko co ułatwi domowe prace, a po ich wykonaniu pozwoli na zrelaksowanie się.

Z pewnością nie będą się na targach nudzić dzieciaki, ponieważ dla nich Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO przygotował wiele atrakcji i nowości. Będzie można zostawić dzieci i spokojnie poznawać targową ofertę.

Dla zwiedzających PROMOCJA-TARGI zadbała w tym roku o super nagrodę:  TV LED 40’. Wystarczy odwiedzić lodowisko w dniach 11 - 12. maja, wypełnić otrzymany przy wejściu kupon i czekać aż los się uśmiechnie. Losowanie odbędzie się w niedzielę 12. maja o godzinie 16.00.

 Otwarcie XXIV Targów z udziałem zaproszonych gości - sobota 11. maja o godz. 11.00 -  Miejska Hala Lodowa, ul. Parkowa 14.

Wręczenie nagród  - niedziela 12. maja o godz. 12.00, również w Miejskiej Hali Lodowej.

Fot. Anna Szopińska