smogkatas120NOWY TARG. W kolejnym liście otwartym zaangażowany w antysmogową batalię Marek Domański, informuje o udostępnieniu mieszkańcom chętnym do składania podpisów petycji do władz miasta w tej sprawie.

Oto treść listu otwartego:

Szanowni Nowotarżanie!

Kontynuując temat poruszony w moim otwartym liście dotyczącym walki ze smogiem, pragnę poinformować, że już zaczęła sie zbiórka podpisów pod petycją do Pana Burmistrza i Rady Miasta w sprawie wyeliminowania problemu smogu w Nowym Targu.

W najbliższych dniach, w miarę możliwości, postaram się zapukać do Państwa drzwi z prośbą o złożenie podpisu pod przedmiotową petycją.

Jeśli Państwo nie będą chcieli lub mogli skorzystać z tej formy złożenia podpisu, to uprzejmie informuję, że będzie można podpisać petycję w następujących miejscach:

  1. Centrum Zdrowia Intermed, Nowy Targ, ul. Marii Pajerskiej 8 A (dawniej ul. Wojsk Ochrony Pogranicza) w rejestracji na parterze
  2. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Medyk”, Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14, w rejestracji na pierwszym piętrze
  3. Centrum Medycyny Rodzinnej, Nowy Targ, ul. Szaflarska 93 C w rejestracji na pierwszym piętrze.
  4. Kwiaciarnia Glamur Projekt, Nowy Targ, ul. Ludźmierska 23.

Uwaga: Podpis  pod petycją może być złożony tylko przez Mieszkańca  posiadającego czynne prawo wyborcze do Rady Miasta Nowego Targu (czyli osobę pełnoletnią, zameldowaną w Mieście) i może być przez nią złożony tylko jeden raz.

Podpisy będzie można składać tylko do 20. lutego.

Równocześnie będę wdzięczny za możliwie szybkie zgłoszenie (na mój adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  chęci przyjęcia petycji i umożliwienia Mieszkańcom  składania podpisów w kolejnych punktach Nowego Targu. Chodzi  zwłaszcza o punkty ruchliwe, łatwo dostępne, zlokalizowane na parterze.

Szanowni Państwo, podpisem pod petycją wyrażamy naszą wolę, aby  likwidacja smogu byla zadaniem priorytetowym  dla Władz Naszego Miasta.

Z poważaniem

Marek Domański