Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Ferie w Jabłonce pełne atrakcji

Reklama

Ferie w Jabłonce pełne atrakcji

Document Name1 197 wynik

JABŁONKA. Różnorodne zajęcia dla dzieci zorganizowano w ferie w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce. Podczas dwóch tygodni wolnego dzieciaki się nie nudziły.

- Panowie z działającego w OCK klubu szachisty zaprosili do swojego grona wszystkich zainteresowanych grą w szachy. Najmłodsze pokolenie poznało tajniki tej gry, pod okiem doświadczonych już graczy – informuje dyrekcja GOK-u.

Z kolei ci, którzy wolą muzykę mogli szlifować wokalne talenty podczas warsztatów śpiewu. - Trening wokalny przy akompaniamencie pianina oraz podkładów muzycznych, poznanie techniki emisji głosu poprzez ćwiczenia intonacyjne oraz praca z mikrofonem sprawią, że dzieci zaczną śpiewać nie tylko w domowym zaciszu.

Były i zajęcia plastyczne. - Na warsztatach z ceramiki, bezkształtne kawałki gliny przeobraziły się w wymyślne naczynia i walentynkowe serca. A malując na szkle, dzieci i młodzież wyczarowały orawskie pejzaże z przydrożnymi kapliczkami.

Warto dodać, że w piątkowe popołudnia odbywał się turniej playstation. - Uczestnicy tej sportowej rywalizacji nastawieni byli przede wszystkim na dobrą zabawę, jakiej nie brakowało. W atmosferze zabawy odbyła się również sesja fotograficzna dla dziewczyn.
Nie obyło się i bez przedstawienia pt. „Królowa Śniegu”. - Zaprosiliśmy dzieci do krainy baśni. W świat bajek dzieci przenosiły się także w trakcie seansów filmowych dla najmłodszych. Na zakończenie ferii odbył się bal karnawałowy, na którym nie zabrakło wesołej muzyki, zwariowanych kostiumów oraz szalonej zabawy tanecznej dzieci i rodziców.

Dla wszystkich korzystających w ferie z oferty Orawskiego Centrum Kultury w Jabłonce był to czas radości, niezapomnianych wrażeń oraz świetna okazja do rozwijania pasji i wspólnej zabawy. Zapraszamy już za rok!

Tutaj więcej zdjęć - fot. OCK

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama