Podhale Region

Sobota, 25 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaPt, 24 Lis 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Przedszkolaki o Święcie Niepodległości

Reklama

Przedszkolaki o Święcie Niepodległości

DSC07445

NOWY TARG. Patriotyczny spektakl z okazji Święta Niepodległości dla swych rodziców, dziadków, babć, a także pozostałych przedszkolaków przygotowały dzieci z grupy „Biedronki” z nowotarskiego przedszkola nr 2 na Kowańcu.

„Biedronki” pod kierunkiem swej pani Alicji Handzel i pomocy pań: Ewy Hnatik, Anny Wójciak i Katarzyny Czubernat przez miesiąc przygotowywały się do występu, ćwicząc niemalże każdego dnia swe role, śpiewając piosenki i trenując tańce.

Dzieci podczas występów miały piękne i nawiązujące do święta, a także historii Polski stroje, przygotowane przez panie z przedszkola.

A sam spektakl był imponujący i długi, jak na kilkuletnie dzieci. Zaczynał się on o powstania państwa polskiego, pokazując jego dzieje. Dzieci śpiewały patriotyczne piosenki, recytowały i deklamowały wiersze. Mówimy o ważnych wydarzeniach i o dumie z bycia Polką i Polakiem. - Zanim dzieci ćwiczyły daną scenkę, wprowadzałam je w jej historię. Czytałam legendy, a dzieci bardzo chętnie słuchały – mówi Alicja Handzel.

 Tutaj bardzo dużo zdjęć z przedszkola

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama