Podhale Region

Środa, 18 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Nowe studia podyplomowe na PPWSZ w Nowym Targu - FUNKCJONALNOŚĆ i ESTETYKA PRZESTRZENI PUBLICZNEJ.

Reklama

Nowe studia podyplomowe na PPWSZ w Nowym Targu - FUNKCJONALNOŚĆ i ESTETYKA PRZESTRZENI PUBLICZNEJ.

20171206ppwsz podyplomowka

NOWY TARG. Interdyscyplinarne studia podyplomowe stanowią połączenie teorii i praktyki przygotowującej słuchacza do analizy i oceny funkcjonalności i estetyki otoczenia oraz do podstaw projektowania i kreowania koncepcji zmian w przestrzeni publicznej, a zatem do zaistnienia w sposób merytoryczny w krajobrazie polskiego Podtatrza i innych regionów.

Słuchacze oferowanych studiów będą mieli okazję uzyskać wiedzę związaną z potrzebą kultywowania tradycji i dziedzictwem kulturowym. Równocześnie studia mogą stanowić forum wymiany doświadczeń i współpracy między osobami i instytucjami skupionymi wokół szeroko pojętej przestrzeni publicznej, jak i regionalizmu.

Adresatami studiów są osoby posiadające pozaprojektowe wykształcenie wyższe, co najmniej pierwszego stopnia:

  • pracownicy podmiotów związanych z organizacją, zarządzaniem, kreowaniem wytycznych projektowych, oraz pracownicy administracji państwowej i samorządów lokalnych w tym wydziałów gospodarki przestrzennej i architektury krajobrazu, czy przedstawiciele instytucji kulturalnych

  • absolwenci pozaprojektowych studiów chcący poszerzyć wiedzę o zagadnienia i terminologię specjalistyczną z zakresu problematyki funkcjonalności przestrzeni publicznej, w tym informacji (komunikacji) wizualnej dotyczącej m. innymi oznakowania dróg, środków transportu, placówek użyteczności publicznej i reklamy,

  • pracownicy, właściciele i menadżerowie biur, obiektów wypoczynkowych, restauracji itp.

  • nauczyciele prowadzący zajęcia z edukacji regionalnej oraz redaktorzy piszący o przestrzeni publicznej lub kulturze regionu.

130 godzin wykładów dla wszystkich słuchaczy i 185 godzin ćwiczeń praktycznych w grupach poprowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy PPWSZ w Nowym Targu.

Zajęcia będą odbywać się w trybie weekendowym w PPWSZ przy ul. Kokoszków 71 w Nowym Targu od 23 lutego 2018 do 5 października 2018 roku. W semestrze I planowanych jest 8 zjazdów, a w semestrze II 6 zjazdów. Przyjęcie na studia nastąpi po terminowym spełnieniu warunków rekrutacji podanych na stronie Uczelni i uzyskaniu pisemnej decyzji Rektora.

 

Informacje www.ppwsz.edu.pl w zakładce STUDIA PODYPLOMOWE Kontakt e-mail Dział Nauczania i Spraw Studenckich Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miło nam będzie gościć Państwa w Podhalańskiej Uczelni.

Oprac. Instytut Nauk Technicznych PPWSZ w Nowym Targu

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama