Podhale Region

Poniedziałek, 20 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 19 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Rośnie gminne przedszkole w Spytkowicach

Reklama

Rośnie gminne przedszkole w Spytkowicach

p1 wynik
p2 wynik

SPYTKOWICE. Po długich staraniach władz gminy w końcu udało się pozyskać aż 1 mln złotych dotacji z budżetu państwa na budowę gminnego przedszkola, tak potrzebnego na terenie miejscowości.

Gmina Spytkowice otrzymała dotację z budżetu państwa w wysokości 1 mln zł w listopadzie, dzięki czemu przystąpiła do II etapu budowy gminnego przedszkola w Spytkowicach

- Wykonawcą prac jest firma Remontowo-Budowlana Rafał Konieczny z Rabki - Zdroju. Zakres robót objętych umową obejmuje wykonanie instalacji wewnętrznych, tynków, wylewek, ocieplenie budynku oraz montaż stolarki zewnętrznej. Wartość prac planowanych do końca bieżącego roku będzie wynosić ok. 2.5 mln zł – wyjaśnia wójt Ryszard Papanek.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama