Podhale Region

Wtorek, 23 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja XIV Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Religijnej

Reklama

XIV Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Religijnej

phoca thumb l festiwal piosenki 20
phoca thumb l festiwal piosenki 5
phoca thumb l festiwal piosenki 4

GMINA RABA WYŻNA. XIV Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Religijnej został już tradycyjnie zorganizowany w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rokicinach Podhalańskich. Przy jego organizacji współpracował Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej.

W festiwalu udział wzięły dzieciaki z 13 szkół i przedszkoli. Przedszkola „Semaforek” w Chabówce, Przedszkola Gminnego w Rabie Wyżnej, Przedszkola Gminnego w Sieniawie, Gminnego Przedszkola „Stokrotka” w Spytkowicach, Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce wraz z oddziałami w Podwilku i w Orawce, Przedszkola Gminnego w Skawie oraz Filii, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Spytkowicach, Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Bielance, Szkoły Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu, oraz gospodarze uroczystości dzieci z przedszkola Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokicinach Podhalańskich. W sumie swoje utwory zaprezentowało 11 zespołów i 5 solistów.
W festiwalu udział wzięło tez wielu gości, a wśród nich: wójt Andrzej Dziwisz i dyrektorka GOK - Anna Piaskowy. Była też sołtyska Jadwiga Pyka oraz rodzice i dziadkowie.

Żródło: UG

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama