Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych DO HYMNU

Reklama

Ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych DO HYMNU

duhymnu

GMINA NOWY TARG. 25 września 2018 r. w Szkole Podstawowej w Klikuszowej odbyło się przesłuchanie konkursowe przygotowanych przez uczniów pieśni patriotycznych.

Dwuosobowe jury dokonało oceny oraz nagrało wykonanie „na żywo” i a cappella Hymnu Państwowego oraz pieśni: „Święta miłości kochanej Ojczyzny” i „Roty”. W grupowym wykonaniu wzięło udział 100 uczniów z klas od trzecich do ósmej, co stanowi 70% wszystkich uczniów. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani mgr Kinga Szpuler oraz wychowawczynie klas trzecich: Panie mgr Małgorzata Klag i mgr Teresa Radecka.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama