Fot. Beata SzkaradzińskaCzy dzieci, tak jak dorośli mogą korzystać z zabiegów SPA?

Oczywiście. Taką ofertę ma Uzdrowisko Rabka S.A. Warto więc zabrać malucha do miasta dzieci świata z okazji dnia dziecka i zafundować mu serię zdrowotnych zabiegów.

Śpiewający kapturek w solankowym lesie, taniec baśniowy, czarodziejski dźwięk, solna kraina, solankowe szaleństwo i raj dla dzieci to nazwy oferowanych dla dzieci zabiegów. Nie mogą być one oczywiście takie same, jak dla dorosłych, muszą być bezpieczne dla dzieci.
„Solankowe szaleństwo" to kąpiel w solance z zabawkami, szczególnie polecana dla przedszkolaków. Z kolei „śpiewający kapturek w solankowym lesie" to rodzaj zabawy grupowej w odblaskowych pelerynach w oparach solanki. „Solna kraina" to pobyt w jaskini solnej z zabawkami. „Dziecięcy raj" to zabawy i ćwiczenia na sali gimnastycznej ogólnie usprawniające organizm, korygujące wady postawy, poprawiające ogólną sprawność ruchową. „Taniec baśniowy" to balet. Taniec pozytywnie wpływa bowiem na sylwetkę, wyzwala pewność siebie. Zabieg „czarodziejski dźwięk" to terapia dźwiękiem przy użyciu mis tybetańskich, która wycisza, relaksuje i odstresowuje.