111rozakkajs1d111

HOKEJ. – Nie widzę zainteresowania moją osobą, więc chyba czas najwyższy dać sobie już spokój. Nic na siłę – mówi Jarosław Różański, ikona nowotarskiego hokeja, pytany o swoją o swoją najbliższą przyszłość.

Piłka nożna V liga. Wstyd

111orkankfmr11

PIŁKA NOŻNA.  W niedzielnych meczach 26 kolejki rozgrywek ligi okręgowej kibice naszych drużyn najedli się wstydu. Walcząca o awans Jarmuta Szczawnica straciła punkty na własnym boisku z przedostatnią w tabeli Bobową. Jeszcze mocniej skompromitowali się gracze Orkana Raba Wyżna, którzy polegli w Limanowej na boisku najsłabszego w lidze Płomienia.

Kolejny powrót wychowanka

111aaakacperguzik1111

HOKEJ. Kacper Guzik został nowym zawodnikiem TatrySki Podhala Nowy Targ. 25 – letni napastnik jest wychowankiem Podhala, ale przez ostatnich kilka lat grał poza Nowym Targiem.

Piłka nożna IV liga. Lider poległ w Maniowach

111aaalublinaks1111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Lubania Maniowy w meczu na szczycie rozgrywek grupy wschodniej IV ligi pokonali 1:0 na swoim boisku Limanovię Limanowa, która przed tą kolejką była liderem tabeli. Tym samym maniowianie wciąż liczą się w walce o najwyższe cele.

Gracz Podhala kończy karierę

111aaamichalskifj111

HOKEJ. Kolejny dzień przyniósł nowe informacje z obozu TatrySki Podhala Nowy Targ. Dobrą i złą.

Piłka nożna V liga. Tym razem zapomnieli strzelb

111aasashuraganszaflary

PIŁKA NOŻNA. Drugi raz na przestrzeni ostatnich trzech dni doszło do starcia Szaflar z Huraganem Waksmund. Tym razem obie drużyny spotkały się w ramach rozgrywek ligi okręgowej, a gospodarzem byli szaflarzanie.

Valtonen chce (też) reprezentacje

11aavaltonenkadra1111

HOKEJ. Polski Związek Hokeja na Lodziena na dniach ma ogłosić konkurs na nowego trenera selekcjonera reprezentacji Polski. Jednym z kandydatów , który wyraził chęć prowadzenia „Biało Czerwonych” jest Fin Tomek Valtonen.

Piłka nożna IV liga. 45 minut świetnej gry nie wystarczyło. Pierwsza wiosenna porażka Watry w hicie kolejki.

111sandejcwat1

PIŁKA NOŻNA. Wydarzeniem 26 kolejki spotkań grupy wschodniej IV ligi było spotkanie w Białce Tatrzańskiej gdzie doszło do starcia dwóch niepokonanych na wiosnę drużyn. Watra gościła rezerwy Sandecji Nowy Sącz. Ostatecznie zwycięsko z tego starcia wyszli przyjezdni, choć po pierwszej połowie nic na to nie wskazywało.

Kolejne podpisy

111aagruszkakontrakt111

HOKEJ. Mateusz Wojdyła, Dariusz Gruszka (na zdjęciu), Robert Mrugała i Mateusz Michalski to kolejni zawodnicy, którzy przedłużyli o kolejny sezon swoje kontrakty z TatrySki Podhalem Nowy Targ.

Piłka nożna III liga. Orlęta pokonane

11aaapodorleka111

PIŁKA NOŻNA. Trzynaste w sezonie zwycięstwo w rozgrywkach grupy IV 3 ligi odnieśli piłkarze Podhala Nowy Targ. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali na własnym boisku 4:1 Orlęta Radzyń Podlaski.

Piłka nożna IV liga. Co ta Watra!

111lubbawatrazalegloscie111

PIŁKA NOŻNA. Dzisiaj zaległości odrabiali nasi czwartoligowcy. Watra Białka Tatrzańska potwierdziła miano „rycerzy wiosny” i wygrała 3:2 na boisku lidera tabeli Limanovii Limanowa, mimo że jeszcze w 80 minucie przegrywała 0:2 (!). Także Lubań Maniowy rzutem na taśmę uratował punkt w wyjazdowym starciu z Glinikiem Gorlice. Gola na 1:1 maniowianie zdobyli  w 92 min.