Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport

Reklama

Sport

Powrót po sześciu latach

11aaneupauer111w

HOKEJ. 3 bramkarzy, 8 obrońców i 15 napastników znalazło się liście powołanych do reprezentacji Polski seniorów na wyjazdowy towarzyski mecz z Węgrami. Do spotkania dojdzie w sobotę 30 września o godzinie 19 w Laszlo Papp SportArena w Budapeszcie. Będzie to debiut w roli selekcjonera „Biało-Czerwonych” Kanadyjczyka Teda Nolana.

Piłka nożna V liga. Jarmuta upokorzyła Orkana, upadek twierdzy Szaflary i przykra przegrana Huraganu

1111jarmuorkan1111

PIŁKA NOŻNA. W siódmej kolejce spotkań ligi okręgowej na pierwszy plan wysuwa się wynik derbowego spotkania dwóch naszych drużyn w Szczawnicy, gdzie gospodarze pokonali Orkana Raba Wyżna aż 9:1! Piłkarze z Szaflar mimo prowadzenia 2:0, przegrali 2:3 starcie z Orkanem Szczyrzyc i tym samym zakończyli serię 22 z rzędu ligowych spotkan bez porażki. Była to też pierwsza porażka szaflarzan na własnym stadionie od ponad roku. Przykrą niespodziankę sprawili swoim fanom gracze Huraganu Waksmund, którzy całą drugą połowę grali z przewaga jednego zawodnika, a mimo to przegrali 0:1 starcie z Sokołem Słopnice.

HOKEJ. Zamiast bramkowych łowów, troszkę wstydu

111niezaismsms1121

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ w trzecim meczu z rzędu sięgnęli po komplet punktów. Styl gry w jakim nowotarżanie pokonali na swoim lodowisku młodą drużynę Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Katowic, pozostawił jednak duży niesmak przede wszystkim w oczach nielicznie zebranych na trybunach kibiców.

Piłka nożna IV liga. Skuteczny finisz Lubania

111aaalubanapopradr111

PIŁKA NOŻNA. W meczu 8 kolejki spotkań grupy wschodniej IV ligi piłkarze Lubania Maniowy zainkasowali komplet punktów, zwyciężając na własnym boisku 2:0 z Popradem Rytro.

Piłka nożna V liga. Radosna twórczość

11aaaorkaszaflya111

PIŁKA NOŻNA. Grad bramek padł w zaległym, derbowym starciu dwóch naszych drużyn grających w lidze okręgowej. W Rabie Wyżnej Orkan przegrał 3:5 z LKS Szaflary.

Postraszyli mistrza

111podhalecraociv wyajz111

HOKEJ. Po trzech wygranych hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ przegrali pierwsze w sezonie ligowe spotkanie. „Szarotki” w wyjazdowym starciu, uległy 2:4 drużynie mistrza Polski Comarch Cracovii, w szeregach której wiodącą rolę odegrali w tym meczu wychowankowie Podhala.

Kapitan dał wygraną

111aaapodhajnao111

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala w drugiej kolejce rozgrywek PLH, donieśli drugie zwycięstwo. „Szarotki” mocno musiały się jednak namęczyć by zainkasować komplet punktów na lodowisku beniaminka z Janowa.

Piłka nożna 3 liga. Kryzys się pogłębia.

11aaapodhalewislanie1111

PIŁKA NOŻNA. Trwa czarna seria piłkarzy Podhala Nowy Targ w rozgrywkach 3 ligi. Nowotarżanie przegrali już trzecie z rzędu spotkanie, a do sześciu przedłużyli liczbę kolejnych spotkań bez zwycięstwa. Tym razem podopieczni Tomasza Kulawika w wyjazdowym starciu musieli uznać wyższość beniaminka z Jaśkowic.

To była szkoła życia

111aaaalzbuzzzasa111

HOKEJ. Rozmowa z Sebastianem Łabuzem, były już zawodnikiem Podhala Nowy Targ, trzykrotnym mistrzem Polski, uczestnikiem trzech turniejów rangi Mistrzostw Świata, postacią niezwykle szanowaną i cenioną przez kibiców, który po 31 latach postanowił „zawiesić łyżwy na kołku”.

Lider przejechał się po Watrze

111watralimanovia16711

PIŁKA NOŻNA. Pierwszej i od razu bardzo dotkliwej porażki w sezonie doznali w rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi piłkarze Watry Białka Tatrzańska. Podopieczni Szymona Burligi w 7 kolejce spotkań zostali rozgromieni na swoim boisku przez Limanovię Limanowa, przegrywając aż 1:7.

Był jednym z liderów, teraz został odstawiony na boczny tor

1111mikikfsd111

PIŁKA NOŻNA. Daniel Mikołajczyk przez dwa ostatnie sezony był wiodącą postacią zespołu Podhala Nowy Targ. Jednak w bieżących rozgrywkach 3 ligi jego pozycja w zespole osłabła do tego stopnia, że nie ma dla niego miejsca nawet na ławce rezerwowych.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama