Jesteś tutaj: Home Sport

Sport

PIŁKA NOŻNA V liga. Derbowa środa w „okręgówce”

111szaksz112s

PIŁKA NOŻNA. Liga okręgowa odrabiała zaległości. Doszło do dwóch derbowych potyczek naszych drużyn. Sporego kalibru niespodziankę odnotowano w Rabie Wyżnej, gdzie Orkan gładko 0:3 przegrał ze zdegradowaną już Orawą Jabłonka, czym bardzo mocno skomplikował sobie sytuację w tabeli. Bez niespodzianki obyło się w Szaflarach, gdzie będący na fali gospodarze pokonali 2:0 pogrążonych w kryzysie zakopiańczyków. To była już 9 z rzędu ligowa wygrana zespołu Tomasza Ligudzińskiego. Swoje spotkanie przegrała Jarmuta Szczawnica, która 2:3 uległa w Podegrodziu tamtejszej drużynie Grodu.

Przed nimi 8 tygodni ciężkiej harówki

111przygotopaodsezon1111

HOKEJ. Hokeiści TatrSki Podhala Nowy Targ rozpoczęli ośomotygodniowy cykl przygotowań do sezonu 2017/2018. Na pierwszych zajęciach stawiło się 23 zawodników. Docelowo szeroka kadra na liczyć 30 graczy w tym 6 obcokrajowców.

Piłka nożna III liga. Zwycięski debiut Hajnosa

11aapodwiernaa111d

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Podhala Nowy Targ już pod wodzą Grzegorza Hajnosa, przerwali serię czterech z rzędu porażek w rozgrywkach 3 ligi. Nowotarżanie wygrali 3:1 na boisku w Małogoszczy, rewanżując się tym samym Wiernej za przegraną w rundzie jesiennej na swoim boisku.

„Łabi” mówi stop

111aalabisebastian111

HOKEJ. Po 31 latach gry Sebastian Łabuz, jeden z najlepszych i najtwardszych w historii Podhala obrońców, ulubieniec nowotarskich kibiców, kończy karierę. W poniedziałek poinformował o swojej decyzji władze klubu.

Kamil Glik ambasadorem firmy Blachotrapez! (mat. prasowy)

11glikkamil111

PIŁKA NOŻNA. Kamil Glik, Reprezentant Polski i piłkarz AS Monaco, jeden z najlepszych obrońców na świecie, został oficjalnym ambasadorem firmy Blachotrapez, czołowego producenta pokryć dachowych i elewacyjnych. To kolejna, po podpisaniu umowy partnerskiej z Reprezentacją Polski (15 lutego 2017 r.), inwestycja firmy z Rabki-Zdroju w polski sport. Spoty telewizyjne, promujące firmę Blachotrapez, z udziałem Kamila Glika, będą emitowane przed wszystkimi meczami i w trakcie przerw meczów pierwszej Reprezentacji Polski.

Piłka nożna V liga. Metamorfoza po przerwie

111sokoljarmuta111

PIŁKA NOŻNA. Wyjazdowe zwycięstwo w meczu 25 kolejki spotkań ligi okręgowej zapisała na swoim koncie Jarmuta Szczawnica, która w Słopnicach pokonała tamtejszy Sokół 3:1.

Siekliński zwolniony z Podhala

11sieklazwolniony11

PIŁKA NOŻNA. 50 - letni szkoleniowiec, który jeszcze wczoraj prowadził nowotarżan w wygranym 3:1 z Popradem Muszyna meczu Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz, rozstaje się z klubem po 8 miesiącach pracy.

Piłka nożna IV liga. Charakterna Watra ograła lidera. Wygrana Lubania rzutem na taśmę.

aAA1111watimanka111

PIŁKA NOŻNA. Trwa świetna seria piłkarzy Watry Białka Tatrzańska w rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi. W 26 kolejce spotkań podopieczni Mirosława Kality pokonali – grając przez 70 minut w liczebnym osłabieniu – na swoim boisku lidera tabeli Limanovię Limanowa. To już 8 z rzędu mecz białczan bez porażki. Udany występ zaliczył także Lubań Maniowy, który wygrał wyjazdowe spotkanie z Wolanią Wola Rzędzińska, zdobywając zwycięskiego gola w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Piłka nożna IV liga. Wpadka Lubania z kontrowersją w tle

111lubajadowniczak111

PIŁKA NOŻNA. W zaległym meczu 22 kolejki spotkań piłkarze Lubania Maniowy przegrali 0:1 wyjazdowe starcie z dużo niżej notowaną drużyną Jadowniczanki Jadowniki.

Piłka nożna V liga .Kolejny skalp Szaflar

11szaflaplomien111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze LKS Szaflary nie przestają zadziwiać w rozgrywkach ligi okręgowej. Właśnie odnieśli ósme (!) z rzędu zwycięstwo, gromiąc tym razem 6:0 Płomień Limanowa i to na jego boisku. W zupełnie odmiennych nastrojach są gracze KS Zakopanego, którzy aż 1:8 ulegli w Podegrodziu drużynie Grodu. Bardzo ważne trzy punkty dopisali do swojego dorobku piłkarze Orkana po wyjazdowej wygranej 4:0 z Heleną Nowy Sącz. Orawa Jabłonka z kolei oddała walkowerem spotkanie z Łososiem Łososina Dolna.

Piłka nożna V liga. Ważna wygrana Orkana, emocje do ostatnich sekund w Szczawnicy

111jarujanow111

PIŁKA NOŻNA. We środę rozegrano 24 kolejkę spotkań ligi okręgowej. Z pięciu reprezentantów podhalańskiej piłki, swoje mecze rozegrały cztery. Szaflary przystały bowiem na prośbę Grodu Podegrodzie o przełożenie spotkania na inny termin. Ze zwycięstwa – bardzo ważnego w kwestii ucieczki ze strefy spadkowej - w tej serii potyczek cieszył się Orkana Raba Wyżna. Punkt do swojego dorobku dopisały Jarmuta Szczawnica i Orawa Jabłonka. Czarną serię kontynuują za to gracze KS Zakopane.