Podhale Region

Wtorek, 21 luty 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 21 Lut 2017 8am

Jesteś tutaj: Home Sport

Reklama

Sport

Wiemy o co toczy się gra...

11AAAbryniczka111

Hokej. Rozmowa z Kasprem Bryniczką, zawodnikiem TatrySki Podhala przed ćwierćfinałowa rywalizacją z JKH Jastrzębiem.

Nerwowo w Szaflarach

111zakopanepolonia111

PIŁKA NOŻNA. Drużyny z naszego regionu nie zwalniają tempa w rozgrywaniu meczów kontrolnych. Po raz kolejny nie obyło się w nich bez niespodzianek.

Powodów do optymizmu brak

11aapodopole011

Hokej. Wyjazdową przegraną 0:1 z Orlikiem Opole hokeiści TatrySki Podhala zakończyli sezon zasadniczy i spotęgowali niepokój przed ćwierćfinałowymi starciami z nieobliczalnym JKH Jastrzębiem.

Z małymi problemami

11szarotkakroakowciwrcf111

UNIHOKEJ. Unihokeiści Szarotki Nowy Targ wygrali pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie z drużyną Multi Killers Kraków. Nowotarżanie pokonali krakowian na ich boisku 14:6.

Mistrz Polski wciąż za mocny dla Podhala

AAAAAAA111pod cra111

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ nie wykorzystali ostatniej szansy w sezonie zasadniczym aby pokonać Cracovię. „Szarotki” w ósmym meczu doznały ósmej porażki, tym razem przegrywając na własnym lodowisku 3:5.

Szczęśliwa ręka kierownika

111gorcesnieznik111

TENIS STOŁOWY. Dwa kolejne mecze rozegrały w rozgrywkach grupy południowej I ligi tenisistki stołowe Gorców Nowy Targ. Najpierw we własnej hali nowotarżanki uległy 4:6 wiceliderowi tabeli drużynie MLKS UKS Śnieżnik Stronie Śląskie, a następnie odniosły niezwykle cenne w perspektywie walki o utrzymanie wyjazdowe zwycięstwo 7:3 nad zespołem LSZ Victoria Chróścice.

Oświadczenie władz MMKS Podhale Nowy Targ

111AAAAZarząd MMKS Podhale

Hokej. Po rezygnacji przed kilkoma dniami z funkcji prezesa MMKS Podhala Tomasza Handzla, do dymisji podali się pozostali członkowie wybranek 21 listopada zarządu.

Przedłużone nadzieje

11gazdasigma111

HOKEJ. Hokeiści Gazda Team doczekali się drugiego w sezonie zwycięstwa w rozgrywkach II ligi. Wygrana 7:5 na własnym lodowisku z Sigmą Katowice jest tym cenniejsza, że przedłuża ona nadzieję na grę nowotarżan w fazie play-off.

Sparingowa wpadka Orkana

111orkanszarotka111

PIŁKA NOŻNA. Kolejny weekend upłynął pod znakiem spotkań sparingowych z udziałem czwarto i piąto ligowych drużyn z naszego regionu. W najciekawszym z nich Watra Białka Tatrzańska pokonała 1:0 Lubania Maniowy. Niespodziewany przebieg miało też spotkanie Orkana Raba Wyżna z A klasowym zespołem Szarotki Rokiciny Podhalańskie.

Poirytowany szkoleniowiec

1111podcraxa1

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Podhala Nowy Targ wciąż są niepokonani w meczach sparingowych. Tym razem nowotarżanie pokonali na swoim boisku 1:0 drużynę rezerw Cracovii, która jest liderem grupy zachodniej rozgrywek IV ligi.

Podhale w półfinale

111mmksawanspolfinal111

UNIHOKEJ. Unihokeistki MMKS Podhala zwycięstwem 12:1 na własnym parkiecie postawiły kropkę nad i w ćwierćfinałowej rywalizacji z drużyną Ambry Ożarów.

Reklama

Nasi partenrzy

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama