Podhale Region

Poniedziałek, 10 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Sport

Jasiu Mrugała zwycięża a Ala Mroczka zdobywa II miejsce w II WTK Żaków

11aazacykrakowe11

TENIS STOŁOWY. W Krakowie odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków. Brdzo dobrze zaprezentowali się młodzi reprezentanci  klubów podhalańskich.

Nowotarżanin w światowej stolicy luksusu będzie promował swoją dyscyplinę

11aamarcinow121212

SPORTY MOTOROWE Duże wyróżnienie spotkało Gabriela Marcinówa. Nowotarżanin będzie jedynym reprezentantem Polski podczas organizowanych w Dubaju zawodach z Cyklu Trial Masters Cup , które w tym roku po raz pierwszy będą imprezą towarzyszącą corocznym Mistrzostwom Świata w stuntridingu (kaskaderskie kombinacje).

Popis podhalańskich akrobatów w Pucharze Polski

1111podhalanbnkaradlinn1111

SPORTY EKSTREMALNE. W Radlinie odbył się Puchar Polski w Nowoczesnych Sztukach Walki. Doskonale zaprezentowali się w nim reprezentanci Podhalańskiej Sekcji Akrobatycznej, którzy startując w sześciu osobowym składzie przywieźli 4 medale, w tym 3 złote.

Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych

111aazawodyplywckaewee

PŁYWANIE. W dpływalni w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym. W zawodach wzięły udział wszystkie Szkoły Podstawowe z terenu Miasta Nowy Targ.

Siedmiu samurajów z Podhala w Kyoto

111aaseminuariumjaponia1112

SPORTY WALKI. Początkiem listopada uczniowie i trenerzy Szkoły Walki Yamabushi wzięli udział w seminarium Kishinjuku, zorganizowanym przez mistrza Makoto Kojima w Kyoto (Japonia). Wyjazd i wszystko z nim związane (bilety na samolot, rezerwacja hotelu, itp.) załatwiał sensei Sebastian Westrych. Pobyt w Japonii połączony ze zwiedzaniem i treningami trwał siedem dni, a było co oglądać.

Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu

20181205 011W dniu 30 listopada 2018 r. na pływalni w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym.

Wygrana Brzeskiego na prestiżowej czeskiej gali

11brzeskxkgn12121

SPORTY WALKI. Rozkręca się kariera Łukasza Brzeskiego. Reprezentant NKSW Hoły Team Nowy Targ właśnie odniósł piąte zwycięstwo w swoim czwartym pojedynku zawodowym w formule MMA. Tym razem jednak ciężar gatunkowy tej walki był zdecydowanie najcięższy ze wszystkich dotychczasowych.

Aleksandra Garb dziewiątą juniorką w Polsce

11aajuniorki1212

TENIS STOŁOWY. Ostróda była gospodarzem II Grand Prix Polski Juniorów i Juniorek. Dobry występ zaliczyły zawodniczki nowotarskich Gorców.

Udane debiuty zawodników NKSW

 111aaankswholu111

SPORTY WALKI. W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki gościł na gali HFO5, organizowanej prze Klub Halny w Nowym Sączu. Rozgrywane tam były walki na zasadach K1 oraz MMA.

Łukasz Jarosz wraca na salony sportów walki

111lukazjarozdsf111

SPORTY WALKI. 39 letni fighter z Rabki Zdroju związał się kontraktem z jedną z największych i najbardziej prestiżowych w Polsce federacji DSF Kickboxing Challenge i 23 lutego będzie jedną z gwiazd gali w Lublinie.

Sukcesy karateków na Śląsku

111aaakaratmckqe1111

SPORTY WALKI. W Katowicach z udziałem reprezentantów Yokuzuny Nowy Targ odbył się IV Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic zorganizowany przez Klub Karate „Najduch Dojo” prowadzony przez sensei Tomasza Najducha.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama