Podhale Region

Środa, 17 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 16 Sty 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Sport

W 5. Nowotarskich Zawodach balonowych – triumf najmłodszego pilota

balony18NOWY TARG. Zimowymi były 5. Nowotarskie Zawody Balonowe o Puchar PCD Salami tylko z nazwy. Iście wiosenna sceneria i temperatury (w dzień ok. 10 stopni w plusie) czyniły te bardzo widowiskowe zmagania bardzo przyjemnymi, gdyby wiatr nie zapomniał, że ma wiać i skąd...

SuperEnduro: Kaczmarczyk na szóstkę podczas Grand Prix Niemiec

11aaoskarieesa112

SPORTY MOTOROWE. Sezon halowego enduro nabiera tempa. W sobotę w niemieckiej Riesie doszło do starcia w 2 rundzie Mistrzostw Świata SuperEnduro 2018. Tego dnia w Sachsen Arenie, poza będącym w doskonałej dyspozycji Tadkiem Błażusiakiem, wystartowało także liczne grono biało-czerwonych Juniorów, a wśród nich Oskar Kaczmarczyk, który po raz kolejny pokazał, że w światowej stawce zaczyna liczyć się coraz bardziej.

Nowotarżanin z rekordem Małopolski!

111aawatychaas1111

PŁYWANIE. Kolejny raz głośno zrobiło się o reprezentancie UKS Delfin Nowy Targ Aleksandrze Watysze. Podczas zawodów w Oświęcimiu nowotarżanin ustanowił nowy rekord województwa Małopolskiego 10 latków na dystansie 50 metrów stylem klasycznym.

Rodzinnie i aktywnie

11turnierodzinnkgorce1111


TENIS STOŁOWY. Rodzinny turniej tenisa stołowego organizowany przez Klub Sportowy Gorce Nowy Targ ma już stałe miejsce w kalendarzu imprez sportowych. Tradycyjnie, 6 stycznia w Święto Trzech Króli, do IV już edycji przystąpiła rekordowa ilość 35 (!) duetów.

Podołali wyzwaniu

111aaampobidowa1111

NARCIARSTWO BIEGOWE. Obidowa, po raz pierwszy w historii, przez trzy dni była gospodarzem oficjalnych Mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych w biegach narciarskich. Udział wzięło w nich 36 zawodników i zawodniczek.

Staż Ju Jutsu za zakończenie roku.

11aastazejiujitsu1111

SPORTY WALKI. W sobotę 30 grudnia w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu miał miejsce staż ju jutsu.  Techniki prezentował Sensei Aleksander Kozieł przy pomocy Sensei Sebastiana Westrycha.

Mikołajkowa wizyta Mistrzów z Niemiec na koniec roku.

111aaasasmkq111

SPORTY WALKI. Z kolejną już 3-cią wizytą na Podhale przyjechali do nas prosto z Niemiec Hanshi Giuseppe Gramegna i Sensei Dominique zu Klampen .

Alpejczycy na start!

qqqpuchazakopanego2018

NARCIARSTWO. Rusza piąta już edycja Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim. Start 13 stycznia na zakopiańskich stokach. Imprezie patronuje PODHALEREGION.PL 

Zapisy do X Jubileuszowego Biegu Podhalańskiego – rozpoczęte!

bp171NOWY TARG. Na stronie internetowej zawodów www.bieg.nowytarg.pl zostały już rozpoczęte zapisy on-line na X Jubileuszowy Bieg Podhalański im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na 10. lutego 2018 r.

Kolejna dyscyplina olimpijska w Nowym Targu

111aaajudonowytarg11111

SPORTY WALKI. Od kilku miesięcy w Nowym Targu można trenować judo. Sekcja działa przy Stowarzyszeniu Promocji Sportu, a do życia powołana została z inicjatywy prezes Katarzyny Mrugały i jej syna Sebastiana właściciela studia treningu personalnego i siłowego „Kombinat Treningu”.

III Bieg po(d) choinkę, czyli rekreacja, tradycja i dobroczynność w jednym. Rekord Jana Wydry

biegchoin17NOWY TARG. Trzecia edycja przedświątecznego Biegu po(d) choinkę zapisała się frekwencją podobną jak w poprzednich latach. Niepowtarzalna jest jednak atmosfera sportowo-rekreacyjno-charytatywnej imprezy. Pogoda wyjątkowo sprzyjała startującym, jedyną trudnością było zalodzenie trasy, czyli pętli w Borze Kombinackim.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama