Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Sport

Porażka, ale i pochwały

11aadomailk1111

SPORTY WALKI. Reprezentanta Jarosz Fight Club Bartłomiej Domalik pokazał się ze świetnej strony na sobotniej bardzo cenionej w środowisku Gali Makowski Fighting Championship 12 w Zielonej Górze gdzie stoczył fantastyczny 9 minutowy pojedynek w formule K1 z utytułowanym Sławomirem Przypisem. Wedle opinii branżowego portalu internetowego MadFight24.pl ta walka będzie kandydować od miana walki roku

X Bieg Podhalański 10 lutego 2018

111aaabiexpodhalans11

BIEGI NARCIARSKIE. Miło nam poinformować, że jest już znany termin przyszłorocznego Jubileuszowego X Biegu Podhalańskiego, który został zaplanowany na dzień 10 lutego 2018 r. (sobota).

Szkolili się w Izraelu

AAAA1111kravmaga11121

SPORTY WALKI. Krav Maga - to system walki wręcz i samoobrony, który w naszym kraju zdobywa coraz większą popularność. Swoich zwolenników posiada także w szeregach Zakopiańskich Policjantów. Co więcej, nasza Komenda może pochwalić się jednym z instruktorów Polskiej Federacji Krav Maga.

Zaczęli od mocnego uderzenia

1111holyteams111

SPORTY WALKI. W miniony weekend zawodnicy Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team oficjalnie rozpoczęli sezon startowy 2017/2018.

Regaty o Puchar Burmistrza - sympatycznie, ale z flautą...

regburm17JEZIORO CZORSZTYŃSKIE. Ponad 20 jachtowych załóg z różnych klubów zgromadziły w minioną sobotę na Jeziorze Czorsztyńskim Otwarte Regaty o Puchar Burmistrza Nowego Targu. Wielce sympatyczne, żeglarskie zmagania odbyły się przy słonecznej, ale, niestety, bezwietrznej pogodzie. Dlatego pokonanie wymaganego trójkąta zajęło startującym aż pięć godzin.

Oskar Kaczmarczyk najlepszym Polakiem czwartej edycji Red Bull 111 Megawatt!

111oskarczakmaczkaasa111

SPORTY MOTOROWE.  Blisko 1000 zawodników, a wśród nich światowa elita w składzie Graham Jarvis, Jonny Walker, Mario Roman, Alfredo Gomez i Billy Bolt zameldowało się w miniony weekend w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, by stawić czoła wyzwaniom rzuconym przez czwartą edycję zawodów Red Bull 111 Megawatt! Polski przystanek światowej serii Hard Enduro po raz trzeci z rzędu padł łupem Brytyjczyka – Jonny’ego Walkera i okazał się ponadto niezwykle pomyślny dla polskiego zawodnika – Oskara Kaczmarczyka!

Zakopiańczyk zawalczy o pas!

111aitoss112

SPORTY WALKI. Łukasz Witos po pięciomiesięcznej przerwie wraca na zawodowy ring. Specjalizujący się w formule MMA reprezentant Spartakusa Zakopane 23 września w Krakowie stanie przed szansą zdobycia pasa zawodowego mistrza federacji Spartan Fight.

Nie ma mocnych na Jana Wydrę

111aawydragorce111

BIEGI. Za nami 13 edycja Maratonu Gorce. Jak co roku - tradycyjnie w pierwszą sobotę września z Krościenka nad Dunajcem wystartowali zawodnicy chcący się zmierzyć z trasą wiodącą przez Lubań, Przełęcz Knurowską Turbacz do Nowego Targu.

Kaczmarczyk Mistrzem Polski!

AAAqqoslublinek111

SPORTY MOTOROWE. Choć do końca sezonu Mistrzostw Polski SuperEnduro pozostała jeszcze jedna eliminacja, w klasie Junior karty zostały już rozdane. Fantastyczną postawą na torze Lublinek, Oskar Kaczmarczyk w miniony weekend przypieczętował swoją dominację w cyklu Mistrzostw Polski SuperEnduro 2017 i zapewnił sobie tym samym upragniony tytuł mistrza kraju w tej dyscyplinie!

Podhale przyjazne kolarzom

11gorksiempkolarstwo1111

KOLARSTWO. Drugi rok z rzędu Gmina Szaflary była gospodarzem Górskich Mistrzostw Polski Masters w Kolarstwie Szosowym. Do udziału w nich zgłosiło się ponad 150 zawodników i zawodniczek. Medale rozdano łącznie w 14 kategoriach wiekowych: trzech żeńskich i jedenastu męskich.

Kolejne kolarskie emocje na Podhalu

aaa11111mogorskie

KOLARSTWO. Gmina Szaflary już 2 września będzie gospodarzem Górskich Mistrzostw Polski Masters.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama