Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny "Zima w górach" ze sztukami walki w Nowym Targu

Reklama

Sport

"Zima w górach" ze sztukami walki w Nowym Targu

IMG 0296 wynik

NOWY TARG. Zakończyły się ferie zimowe dla uczniów z województwa małopolskiego. W czasie ferii jedną z atrakcji dla dzieci mieszkających w naszym regionie była możliwość wzięcia udziału w zajęciach sztuk walki, które odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej.

Zajęcia te nazwane zostały „Zima w górach”, organizatorem było Stowarzyszenie SKKF AKYAMA, a prowadzili je instruktorzy/; Sensei Aleksander Kozieł, Sensei Sebastian Westrych oraz Sensei Jan Nowicki.. Były one darmowe i ogólno dostępne, co przyciągnęło liczną rzeszę osób chcących zapoznać się z tą właśnie formą spędzania wolnego czasu.

Jedną z atrakcji odbywających się zajęć była wizyta Shihan Andrzeja Nowaczuka z Siemiatycz. Poprowadził on zajęcia all style karate, a szczególną uwagę poświęcił technikom „kumite” czyli walki. Najstarsza grupa w ramach treningu przy użyciu rękawic sparingowych stoczyła kilka pojedynków, które sędziował Shihan Nowaczuk. Prócz karate Shihan posiada również uprawnienia sędziego kick-boxingu. Wraz z Shihan Nowaczukiem z Siemiatycz przyjechało kilku uczniów na czele z jego córką Anielą, oraz synem Kacprem wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski oraz Europy.

W ramach zajęć odbył się pokaz broni ASG, a chętni mogli nawet postrzelać z replik karabinów używanych przez polską armię, by sprawdzić swoją celność.
Dziękujemy wszystkim biorącym udział w zajęciach i zapraszamy na treningi.

zdjęcia tutaj

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama