Podhale Region

Wtorek, 21 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 21 Lis 2017 4am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Wiodą prym w Małopolsce

Reklama

Sport

Wiodą prym w Małopolsce

11gorce wtok sukcesy111

TENIS STOŁOWY. Ostatnie dni upłynęły pod znakiem sukcesów młodych reprezentantów Klubu Sportowego Gorce Nowy Targ w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych.

W kategorii żaków równych sobie nie mieli Wiktor Klag oraz Natasza Kroczak. Drugie miejsce przypadło w udziale Oliwi Koczałko. Cała trójka uzyskała awans do III Grand Prix Polski, które rozegrane zostanie w dniach 21-23 kwietnia w Kwidzynie.

W kategorii kadetek pierwsze miejsce wywalczyła Anna Cyrwus i awansowała do Grand Prix, które także w dniach 21-23 kwietnia odbędzie się w Luboniu. Na trzeciej pozycji turniej zakończyła Kamila Małysiak, która kilka dni wcześniej odniosła życiowy sukces, zajmując 8 miejsce w III Grand Prix Polski w kategorii młodziczek.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama