Podhale Region

Wtorek, 21 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 21 Lis 2017 4am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Pierwsza Gala Boksu Zawodowego na Podhalu

Reklama

Sport

Pierwsza Gala Boksu Zawodowego na Podhalu

111boxing night111

BOKS. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oraz Artur Szpilka będą gośćmi pierwszej gali boksu zawodowego na Podhalu! Nosalowy Dwór Boxing Night, czyli ogromne widowisko w stylu Las Vegas odbędzie się już 8. kwietnia w sercu Zakopanego. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki.

Ekskluzywna gala, pełna sportowych emocji, odbędzie się w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Rezydencji II Nosalowy Dwór. Organizatorem wydarzenia jest Sferis KnockOut Promotions - największa grupa bokserska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pomysłodawcy gali przewidzieli konkursy oraz wiele atrakcji, które zadowolą gusta nawet najbardziej wybrednego fana sportu.

Sport na najwyższym poziomie

Program ekskluzywnego wydarzenia towarzysko–sportowego przewiduje 6 walk zawodowych, występy muzyczne oraz prezentację najpiękniejszych ring-girls. Nie zabraknie również byłych i obecnych mistrzów sportu, gwiazd telewizji oraz celebrytów. Będzie to znakomita okazja na pamiątkowe zdjęcia z największymi polskimi bokserskimi sławami.

Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki - najbardziej obiecujący pięściarz wagi średniej w Polsce i Europie, dotychczas niepokonany na ringach zawodowych. Rekord 23-0, 8 KO (23 zwycięstwa, w tym 8 przez nokaut, zero porażek). Największe zwycięstwo odniósł w listopadzie 2014 r. na gali "Szpilka vs Adamek. Chwila prawdy" w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie pokonał przez nokaut Grzegorza Proksę - byłego Mistrza Europy i pretendenta do tytułu Mistrza Świata. Kolejne jego walki to seria imponujących zwycięstw za oceanem.

Maciej Sulęcki wraca dziś po latach na krajowe podwórko, by przypomnieć się polskim kibicom i dobrym występem w Zakopanem otrzymać "przepustkę" do walki mistrzowskiej w USA.

Gala boksu będzie relacjonowana w telewizji Polsat. Już teraz można kupić bilet na to wydarzenie. Więcej informacji na www.nosalowy-dwor.eu

materiał prasowy 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama