Podhale Region

Piątek, 26 maj 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 25 Maj 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Tłumy na starcie

Reklama

Sport

Tłumy na starcie

111mpprzelaje11

SPORT SZKOLNY. 15 maja na terenie lotniska w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział ponad 350 osób.

W kategorii szkół podstawowych w grupie młodszej dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 z Cichego im. Bohaterów Westerplatte. Druga była SP ze Szczawnicy a trzecia: Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich z Czerwiennego. Indywidualnie zwyciężyły ex equo Kowalczyk Karolina z Podwilka oraz Liszka Amelia z SP nr z Cichego.


Dziewczęta 2006-07 drużynowo pkt.
1 SP Ciche nr 1 43
2 SP1 Szczawnica 142
3 SPSK Czerwienne 143
4 SP 2 im. JP II Ciche 150
5 SP1 Podwilk 169
6 SP Sieniawa 175
7 ZSPiG Ratułów 206
8 PSP SPSK Nr 2 w Starem Bystrem 227
9 SP5 Nowy Targ 229


dziewczęta 2006-07
miejsce imię nazwisko szkoła
1 Kowalczyk Karolina SP Podwilk
1 Liszka Amelia SP 1 Ciche
3 Styrczula Natalia Ciche 2 JP II
4 Wesołowska Julia SP 1 Ciche
5 Grapa Malwina SP 1 Podwilk
6 Kwiatkowska Amelia Sp 1 Ciche
7 Granat Sylwia SP Sieniawa
8 Warciak Paulina SP Podwilk
9 Haberny Aleksandra SP 1 Ciche
10 Strączek Anna SPSK 2 Czerwienne

W grupie starszej dziewcząt ze szkół podstawowych wyniki w klasyfikacji drużynowej wyglądają następująco:
miejsce
Dziewczęta 2004-05 pkt.
1 SP 2 im. JP II Ciche 81
1 SP Ciche nr 1 81
3 SP1 Szczawnica 133
4 SP1Podwilk 172
5 SP5 Nowy Targ 184
6 SP Sieniawa 204
7 ZSPiG Ratułów 239
8 PSP SPSK Nr 2 w Starem Bystrem (5 zaw) 204
9 SPSK Czerwienne (5 zaw.) 213
10 SP RABA WYŻNA (2 zaw) 4
11 SP Czerwienne 1 (2 zawodników) 74
12 SP ROKICINY PODHALAŃSKIE (1 zaw) 7

Indywidualnie:


Dziewczęta 2004-05
miejsce imię nazwisko szkoła
1 Skóbel Aneta SP Ciche 2 JP II
2 Maryniarczyk Justyna SP Ratułów
3 Czyszczoń Patrycja SP Ciche 1
4 ANTOLAK KINGA SP Raba Wyżna
5 Bednarz Emilia SP Ciche 1
6 Możdżeń Paulina SP Podwilk
7 PYKA MARIA SP Rokiciny Podhalańskie
8 Galica Natalia Ciche
9 Piczura Natalia SP 2 im. JP II Ciche
10 Łowisz Natalia PSP SPSK Nr 2 w Starem Bystrem

Awans do Mistrzostw Województwa Małopolskiego uzyskała reprezentacja SP nr z Cichego im. Bohaterów Westterplatte.

Kategoria chłopców młodszych wyniki drużynowe:


Chłopcy 2006-07
1 ZSPiG Ratułów 144
2 SP Ciche nr 1 151
3 SP 2 im. JP II Ciche 153
4 SP RABA WYŻNA 174
5 SP5 Nowy Targ 176
6 SP ROKICINY PODHALAŃSKIE 183
7 SPSK Czerwienne 197
8 SP Sieniawa 213
9 SP1Podwilk 273
10 SP1 Szczawnica 281
11 PSP SPSK Nr 2 w Starem Bystrem 298
12 SP Podsarnie 384

Wyniki indywidualne:


Chłopcy 2006-07 szkoła
1 Stękała Andrzej SP 2 im. JP II Ciche
2 Podczerwiński Mateusz PSP SPSK Nr 2 w Starem Bystrem
3 Rafacz Rafał SPSK Czerwienne
4 Bzdyk Sebastian SP Ciche nr 1
5 Pajerski Bartek SP5 Nowy Targ
6 Mateja Adrian SP 2 im. JP II Ciche
7 Durletta Rafał SP Ciche nr 1
8 Bednarz Bartłomiej ZSPiG Ratułów
9 RAPACZ KRZYSZTOF SP ROKICINY PODHALAŃSKIE
10 Urbański Szymon ZSPiG Ratułów

Grupa starsza:


Chłopcy 2004-05 pkt.
1 ZPO Maniowy 95
2 SP RABA WYŻNA 131
3 SP ROKICINY PODHALAŃSKIE 146
4 SP1Podwilk 187
5 SP1 Szczawnica 236
6 ZSPiG Ratułów 236
7 SPSK Czerwienne 241
8 SP5 Nowy Targ 255
9 SP Ciche nr 1 256
10 Sp Podsarnie 309
11 SP Sieniawa 334
12 PSP SPSK Nr 2 w Starem Bystrem 278
13 SP Czerwienne 1 48
14 SP 2 im. JP II Ciche 22

Wyniki Indywidualne:

miejsce
Chłopcy 2004-05 szkoła
1 Sieńko Dominik SP Podsarnie
2 Floryn Piotr SPSK Czerwienne
3 Puchlerski Jan ZPO Maniowy
3 Sarniak Mateusz SP1Podwilk
5 Plewa Jakub ZPO Maniowy
6 Kowalczyk Patryk SP 1 Podwilk
7 KOŁDRAS SZYMON SP RABA WYŻNA
8 Ratułowski Kamil SP Czerwienne 1
9 Zatłoka Dominik SP Czerwienne 1
10 ŻACZEK RAFAŁ SP ROKICINY PODHALAŃSKIE

Awans wywalczyła reprezentacja SP z Raby Wyżnej.

W kategorii dziewcząt Gimnazjalnych wyniki wyglądają następująco:


Gimnazjum Dziewczęta pkt.
1 Gimnazjum Nr 2 im. JP II w Cichem 71
1 ZSPiG Czarny Dunajec 71
3 Gimnazjum nr 1 Raba Wyżna 117
4 Publiczne Gimnazjum Szczawnica 134
5 Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej 152
6 Gimnazjum w Ratułowie 187
7 Gimnazjum nr 1 Nowy Targ (2 zaw.) 48

Indywidualnie:


imię nazwisko szkoła
1 Stanek Patrycja ZSPiG Czarny Dunajec
2 Stękała Karolina Gimnazjum Nr 2 im. JP II w Cichem
3 Gryc Angelika ZSPiG Czarny Dunajec
4 Lipień Maria ZSPiG Czarny Dunajec
5 Kowal Dorota Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej
6 Kramarz Karolina Gimnazjum Nr 2 im. JP II w Cichem
7 Chowaniec Maria Gimnazjum nr 1 Raba Wyżna
8 Wójciak Kornelia Gimnazjum nr 1 Raba Wyżna
9 Jama Monika Publiczne Gimnazjum Szczawnica
10 Łacek Monika Gimnazjum Nr 2 im. JP II w Cichem

Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyła reprezentacja ZSPiG z Czarnego Dunajca. Taką samą ilość punków miało Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem jednak o awansie decydował wynik najlepszej zawodniczki w drużynie w klasyfikacji indywidualnej.

Wyniki Gimnazjady chłopców:
1 ZPO Maniowy 70
2 GIMNAZJUM Czarny Dunajec 111
3 Gimnazjum nr 1 Nowy Targ 126
4 Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej 161
5 Publiczne Gimnazjum Szczawnica 176
6 Gimnazjum w Ratułowie 193
7 Gimnazjum nr 1 Raba Wyżna (5 zaw) 99
8 Gimnazjum Ciche nr 1 (2 zawodników) 53
9 Gimnazjum 2 im. JP II Ciche (1 zawodnik) 1

Indywidualnie:

imię nazwisko szkoła
1 Szwajnos Mateusz Gimnazjum 2 im. JP II Ciche
2 Siedlarczyk Daniel ZPO Maniowy
3 Guńka Jan GIMNAZJUM Czarny Dunajec
4 Walaszczyk Paweł Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej
5 Banaś Rafał Gimnazjum w Ratułowie
6 Zachwieja Kacper Publiczne Gimnazjum Szczawnica
7 Guzik Mikołaj Gimnazjum nr 1 Nowy Targ
8 Jandura Dominik Gimnazjum nr 1 Raba Wyżna
9 Wójciak Bartosz Gimnazjum nr 1 Nowy Targ
10 Słowik Konrad ZPO Maniowy

Awans wywalczyła reprezentacja Zespołu Placówek Oświatowych w Maniowach.

Wyniki Licealiady dziewcząt:

Licealiada dziewczęta pkt
1 ZSO nr 1 Nowy Targ 29
2 I LO Rabka 69
3 ZSCKR Nowy Targ (5 zawodniczek) 55

Indywidualne:

Imię i nazwisko szkoła
1 Rypel Joanna ZSO nr 1 Nowy Targ
2 Antolak Amy I LO Rabka
3 Łopata Małgorzata, Anna ZSO nr 1 Nowy Targ
4 Lipkowska Klaudia ZSO nr 1 Nowy Targ
5 Potoczak Ewelina ZSCKR Nowy Targ
6 Słota Weronika ZSO nr 1 Nowy Targ
7 Florek Weronika ZSO nr 1 Nowy Targ
8 Sproch Julia ZSO nr 1 Nowy Targ
9 Siodłak Patrycja ZSCKR Nowy Targ
10 Szczęsnowska Sylwia I LO Rabka

Awans zdobyła drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Nowego Targu (Gimpel)

Wyniki Licealiady chłopców:

Licealiada chłopcy pkt.
1 ZSO nr 1 Nowy Targ 34
2 I LO Rabka-Zdrój 60
3 ZSCKR Nowy Targ 96
4 ZSZ CRR w Nowym Targu 86

Indywidualnie:

Imię nazwisko szkoła
1 Rapta Paweł I LO Rabka-Zdrój
2 Knutelski Błażej ZSO nr 1 Nowy Targ
3 Chowaniec Bartłomiej ZSO nr 1 Nowy Targ
4 Gorlicki Kamil ZSO nr 1 Nowy Targ
5 Bigos Marcin ZSO nr 1 Nowy Targ
6 Wójciak Dawid I LO Rabka-Zdrój
7 Pędzimąż Jakub I LO Rabka-Zdrój
8 Kozieł Jakub ZSZ CRR w Nowym Targu
9 Duda Gabriel ZSO nr 1 Nowy Targ
10 Kopeć Paweł ZSCKR Nowy Targ

Awansowała drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Nowego Targu (Gimpel).

Oprócz drużyn do zawodów wojewódzkich awansowała indywidualnie pierwsza trójka zawodników z każdej kategorii.

Na podsumowaniu zawodów puchary oraz medal wręczali: Tadeusz Watycha - Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, Stanisław Mrowca - Prezes Powiatowego SZS w Nowym Targu, Tomasz Turski - Radny Powiatu Nowotarskiego oraz Adam Dudek - sędzia główny zawodów.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama