Podhale Region

Poniedziałek, 10 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Udany debiut

Reklama

Sport

Udany debiut

111psdomalik111

SPORT WALKI. Zawodnik Jarosz Fight Club Bartłomiej Domalik zdobył srebrny medal podczas zawodów Pucharu Świata w low-kick, które odbyły się w ten weekend we włoskim Rimini.

Domalik walcząc w kategorii wagowej -81 kg w swojej pierwszej walce pokonał Ukraińca Oleksii Butenko. W pojedynku o „złoto” rabczanin nie da już jednak rady reprezentantowi Rosji Rusłanowi Bikmenovi.

Dla zawodnika Jarosz Fight Club było te debiut na tej rangi imprezie. Powołanie do reprezentacji i wyjazd do Włoch pokłosie sukcesu Domalika w majowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Nowym Targ i w których sięgnął on po złoty medal, pokonując w finale utytułowanego Łukasza Sokoła.

- Bartek świetnie zaaklimatyzował się w kadrze. Jestem na bieżąco w kontakcie z trenerami i wiem, że są z niego bardzo zadowoleni. Udział w PŚ był dla niego nagrodą za ciężką pracę jaką dotąd wykonał. Pokazał się z bardzo dobrej strony co dobrze rokuje na przyszłość – mówi trener klubowy Domalika, Łukasz Jarosz.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama